Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Dell Precision 390 – vyvážený výkon

Pondělí, 07 Srpen 2006 15:30
DELL 390Společnost Dell rozšířila modelovou řadu pracovních stanic nabízených v Evropě, na středním Východě a v Africe (EMEA) o pracovní stanici Dell Precision 390 – počítač vytvořený tak, aby nastavil nový standard vyváženého výkonu, škálovatelnosti a hodnoty při práci s nejnáročnějšími aplikacemi.

Pracovní stanice Dell Precision 390 je vybavena nejnovější grafickou kartou s podporou OpenGL pro práci s obrázky ve vysokém rozlišení a nejnovějším dvoujádrovým procesorem Intel Core 2 Duo & Extréme, který dramaticky zvyšuje výkon stanice. S novou efektivnější architekturou je celkový výkon pracovní stanice Dell Precision 390 až o 63 % vyšší, v aplikačních bechmarcích až o 56 % výkonnější a až o 88 % výkonnější než srovnatelná pracovní stanice Dell Precision 380 založená na procesorech Pentium D.

Pracovní stanice Dell Precision 390 je také vybavena novým šasi, které zákazníkům poskytuje větší flexibilitu při nasazení. Například zákazníci mohou jednoduše zvolit mezi umístěním desktop nebo tower . Díky možnosti umístění do racku je vhodný i pro široké nasazení v podnikových sítích. Větší přední větráky a nové teplotní čidlo pracující v reálném čase zdokonalují řízení toku vzduchu uvnitř šasi. Teplotní čidlo také zvyšuje efektivitu větráku a snižuje tak o 20 % jeho hlučnost.

Technické parametry pracovní stanice Dell 690:

  • Nové procesory Intel Core® 2 Duo & Extreme s duálním jádrem
  • Škálovatelná, výkonná architektura, která umožňuje používat procesory s jedním jádrem a 800 MHz sběrnicí, až po procesory s duálním jádrem a 1066 MHz sběrnicí a 2 MB až 4 MB vyrovnávací paměti
  • Škálovatelnost operační paměti až do 8 GB
  • Výběr z disků SATA a SAS s kapacitou až 750 GB včetně RAID funkcionality, možnost až 4 disků
  • Grafické karty NVIDIA a ATI s vysokým grafickým výkonem
  • Inovativní šasi počítače pro větší spolehlivost, snazší přístup a zdokonalené chlazení se sníženou hlučností

Pracovní stanice Dell Precision 390, která je certifikovaná na používání nejnáročnějších aplikací CAD, CAE, DCC, GIS, je jži celosvětově dostupná a její cena začíná na 25 800 Kč bez DPH a dopravy.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit