Karat
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Dell Precision 390 – vyvážený výkon

Pondělí, 07 Srpen 2006 15:30
DELL 390Společnost Dell rozšířila modelovou řadu pracovních stanic nabízených v Evropě, na středním Východě a v Africe (EMEA) o pracovní stanici Dell Precision 390 – počítač vytvořený tak, aby nastavil nový standard vyváženého výkonu, škálovatelnosti a hodnoty při práci s nejnáročnějšími aplikacemi.

Pracovní stanice Dell Precision 390 je vybavena nejnovější grafickou kartou s podporou OpenGL pro práci s obrázky ve vysokém rozlišení a nejnovějším dvoujádrovým procesorem Intel Core 2 Duo & Extréme, který dramaticky zvyšuje výkon stanice. S novou efektivnější architekturou je celkový výkon pracovní stanice Dell Precision 390 až o 63 % vyšší, v aplikačních bechmarcích až o 56 % výkonnější a až o 88 % výkonnější než srovnatelná pracovní stanice Dell Precision 380 založená na procesorech Pentium D.

Cegra - Graphisoft ARCHICAD 22
Pracovní stanice Dell Precision 390 je také vybavena novým šasi, které zákazníkům poskytuje větší flexibilitu při nasazení. Například zákazníci mohou jednoduše zvolit mezi umístěním desktop nebo tower . Díky možnosti umístění do racku je vhodný i pro široké nasazení v podnikových sítích. Větší přední větráky a nové teplotní čidlo pracující v reálném čase zdokonalují řízení toku vzduchu uvnitř šasi. Teplotní čidlo také zvyšuje efektivitu větráku a snižuje tak o 20 % jeho hlučnost.

Technické parametry pracovní stanice Dell 690:

  • Nové procesory Intel Core® 2 Duo & Extreme s duálním jádrem
  • Škálovatelná, výkonná architektura, která umožňuje používat procesory s jedním jádrem a 800 MHz sběrnicí, až po procesory s duálním jádrem a 1066 MHz sběrnicí a 2 MB až 4 MB vyrovnávací paměti
  • Škálovatelnost operační paměti až do 8 GB
  • Výběr z disků SATA a SAS s kapacitou až 750 GB včetně RAID funkcionality, možnost až 4 disků
  • Grafické karty NVIDIA a ATI s vysokým grafickým výkonem
  • Inovativní šasi počítače pro větší spolehlivost, snazší přístup a zdokonalené chlazení se sníženou hlučností

Pracovní stanice Dell Precision 390, která je certifikovaná na používání nejnáročnějších aplikací CAD, CAE, DCC, GIS, je jži celosvětově dostupná a její cena začíná na 25 800 Kč bez DPH a dopravy.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit