Altair - konference
Google překladač: English Deutsch
Infor

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Společnost ILCOP Jeseník zvolila Solid Edge

Pondělí, 21 Srpen 2006 11:58
ILCOP JeseníkSpolečnost ILCOP Jeseník, spol. s.r.o., dodavatel a výrobce těsnících profilových pásů pro trapézové plechy, vlnitou střešní krytinu a izolační polyuretanové střešní panely, navrhuje a konstrukčně zpracovává nástroje a přípravky pro strojírenskou výrobu. Po delším období testování serozhodla pro Solid Edge od firmy UGS.

O zakoupení 3D programu vedení společnosti uvažovalo delší dobu. Pracovníci konstrukčního oddělení měli zkušenosti v klasickém kreslení na prkně a ve2D kreslení v AUTOCADu. Při řešení problému se snížením výkonnosti konstruktérů při přechodu na nový 3D program společnosti ILCOP Jeseník pomohla možnost pracovat v první fázi ve 2D prostředí Solid Edge. Po osvojení základní vlastností systému přistoupili konstruktéři k modelování ve 3D. Dle slov pracovníků oddělení bylo zvládnutí systému Solid Edge velice rychlé a efektivní.

Zrychlení a zpřesnění práce konstruktéra se projevily už po měsíci používání Solid Edge. Práce se stala příjemnější a společnost ILCOP Jeseník potvrzuje, že výsledky konstruktérů jsou daleko srozumitelnější i pro pracovníky v navazujících procesech.