Altair - konference
Google překladač: English Deutsch
Infor 2

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

AliasStudio – bezplatné vyzkoušení aplikace pro průmyslové navrhování

Pondělí, 21 Srpen 2006 12:37
Drive Inc Ltd, software AliasStudio - detailSpolečnost Autodesk umožnila stáhnout si z webové stránky www.autodesk.com/studiople bezplatně nejnovější verzi produktu AliasStudio Personal Learning Edition (PLE), nekomerční edici špičkového softwaru pro průmyslové navrhování. Dříve uvolněné bezplatné verze aplikace AliasStudio si stáhlo přes 100 000 zájemců, zejména studentů a návrhářů. Autodesk se proto rozhodl v tomto programu pokračovat, aby se komunita průmyslových návrhářů mohla naučit s tímto špičkovým návrhářským softwarem produktivně realizovat své nápady. Autodesk AliasStudio je jeden z nejlepších nástrojů pro průmyslový návrh, používají jej prakticky všechny velké automobilky, přední návrhářské firmy a výrobci spotřebního zboží po celém světě.

K nejnovějšímu vydání verze PLE vytvořil uznávaný průmyslový návrhář Gray Holland výukové programy, lekce a přizpůsobené rozhraní, které demonstruje jeho osobní metody pracovního toku osvědčené za mnohaleté působení v automobilovém průmyslu a ve vlastní návrhářské agentuře Alchemy Labs. Studentům a profesionálům poskytuje AliasStudio PLE příležitost prozkoumat hlavní sady nástrojů aplikace AliasStudio včetně kreslení, modelování povrhů, interaktivní vizualizace, renderingu a animace.

Kopii aplikace AliasStudio PLE si můžete stáhnout na webové stránce www.autodesk.com/studiople. Uživatelé AliasStudio PLE jsou omezeni na nekomerční použití pomocí vodoznaku ve vytvořených obrázcích a také zvláštním nekomerčním formátem souborů. Software podléhá také dalším podmínkám, které jsou upřesněny v licenční smlouvě.