Partneři Projektu CAD
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | |||
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
- 02.03. AutoCAD – kurz pro pokročilé
- 02.03. Autodesk Fusion 360 – základní kurz (úvod do parametrického modelování)
- 02.03. AutoCAD kurz – navrhování a správa dynamických bloků
- 03.03. Autodesk Fusion 360 – pro uživatele Autodesk Inventor
- 04.03. AutoCAD a AutoCAD LT – základní kurz
- 05.03. AutoCAD 2013 - základní kurz
- 05.03. workshop Strukturální mechanika v programu COMSOL Multiphysics
- 09.03. Autodesk Inventor – návrh trubek a potrubí (Tube and Pipe Design)
- 09.03. Trimble SketchUp – prezentace návrhů
- 10.03. Autodesk Inventor – kurz pro pokročilé (sestavy a strojní návrhy)
Aktuální články
- Chytré město stojí na datech, ne na aplikacích
- MapFactor představuje MapStick USB s TomTom mapami
- Profika: pro strojírenství bude v roce 2026 důležitý vývoj automobilového průmyslu
- Virtuální realita ve studentských projektech
- STUDER Motion Meeting & Expedition 2026
- Staňte se přednášejícím na BIM OPEN 2026 v Ostravě!
- MAPA ROKU – termín přihlášek do 28. ročníku
- 3E Praha zve na odborné setkání učitelů 2026
Veletrhy INVEX-DIGITEX 2006 |
| Úterý, 22 Srpen 2006 22:41 |
Podzimní Mezinárodní veletrhy informačních technologií a spotřební elektroniky INVEX -DIGITEX již mají jasné obrysy. Návštěvníci obou současně konaných veletrhů se tak na podzim seznámí nejen s nabídkou výrobků a služeb tradičních vystavovatelů, ale vidět bude téměř stovka nových či „staronových“ vystavovatelů, jako například Hewlett-Packard, Novell, Samsung, JVC, Daewoo, Hyundai nebo Česká pošta.
Svou premiéru na veletrzích bude mít pod novým názvem i Telefónica O2. Z již známých odborných projektů se i letos můžeme těšit na Elektronickou podporu rozvoje regionů – Dny krajů, města a obcí, Franchise Meetig Point, VoIP & Broadband Expo, Czech ICT Projects Review, a nově například Reseller Meeting Point. Pro širokou veřejnost je připravena Mobility Hall, Digitex Fotoarena powered by IDIF, Zvětšený svět DIGI, Job Fair a letos poprvé atraktivní GPS Arena a Technologie & Design. |










Podzimní Mezinárodní veletrhy informačních technologií a spotřební elektroniky INVEX -DIGITEX již mají jasné obrysy. Návštěvníci obou současně konaných veletrhů se tak na podzim seznámí nejen s nabídkou výrobků a služeb tradičních vystavovatelů, ale vidět bude téměř stovka nových či „staronových“ vystavovatelů, jako například Hewlett-Packard, Novell, Samsung, JVC, Daewoo, Hyundai nebo Česká pošta.
Svou premiéru na veletrzích bude mít pod novým názvem i Telefónica O2. Z již známých odborných projektů se i letos můžeme těšit na Elektronickou podporu rozvoje regionů – Dny krajů, města a obcí, Franchise Meetig Point, VoIP & Broadband Expo, Czech ICT Projects Review, a nově například Reseller Meeting Point. Pro širokou veřejnost je připravena Mobility Hall, Digitex Fotoarena powered by IDIF, Zvětšený svět DIGI, Job Fair a letos poprvé atraktivní GPS Arena a Technologie & Design.