Altair - konference
Google překladač: English Deutsch
Infor

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Engineering ve Skandinávii s Bentley Systems i Autodeskem

Pondělí, 04 Září 2006 19:41
SWECO & MEC AS, ScandinaviaSkandinávii známe jako místo, kde se spojuje krásná příroda a vyspělý průmysl. Co je již méně známo, sídlí zde i velké vývojové kanceláře, díky jejichž engineeringu vznikají na celém světě nové farmaceutické, chemické a energetické provozy, vrtné plošiny pro dobývání ropy z mořského dna a další technologické celky, ale i dopravní stavby či vodohospodářské stavby.

K předním hráčům ve skandinávském regionu patří společnosti SWECO a MEC AS. Sweco s více než 3800 zaměstnanci patří k největším poskytovatelům engineeringu, který tvoří 100% obratu této společnosti a pokrývá všechny fáze a disciplíny vývojových procesů. Spolupracující MEC AS se specializuje na projektování technologických systémů s potrubími – pro farmacii, vrtné plošiny a obecně chemické provozy. Projektanti a konzultanti této společnosti řeší vše od konceptuálního designu, navrhují procesy, řeší problematiku P&ID, a výsledkem jsou 3D modely potrubí s vyřešeným namáháním a zvládnutou standardizací. 

Tak jako v jiných oblastech jsou zde požadavky na rychlý, velmi detailní a přitom cenově efektivní návrh. Dosažení těchto standardů napomáhá využití pokročilých nástrojů a posledních poznatků v oblasti. Využívá se 3D modelování s vysokou mírou detailu. Zde se využívá především Autoplant a nástroje Bentley Systems, pro pevnostní analýzu Design Space či NavisWorks pro podporu týmové spolupráce a komunikace.

Společnosti SWECO a MEC AS pro pokrytí nových zakázek nyní hledají další specialisty – inženýry pro betonové a ocelové konstrukce, potrubní systémy, měřící techniku, strojní konstruktéry, speciality na vybavení budov i další. Šanci mají i konstruktéři z ČR, cesta z Prahy do sídla společnosti, norského Kristianlandu, trvá 4 až 6 hodin.

For further information please contact Philip@mec.no.
All applications shall be in English and sent by mail to czechapp@mec.no.