Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Využití IS pro územní management a správu infrastrukturního majetku

Čtvrtek, 14 Září 2006 14:17
Sitewel - ukázka z realizovaného projektuSpolečnost Sitewell pořádá ve dnech 4.-6.10.2006 konferenci na téma územní identifikace a správa infrastrukturního majetku. Tento seminář bude rozdělený do 3 dnů podle svého strategicko-obchodního či detailně-technického zaměření.

Co se dozvíte? Směr dvou hlavních softwarových výrobců v oblasti GIS a správy geoprostorových dat Autodesk a Oracle, nasdstavbové produkty naší společnosti a nový trend v jejich licencování a samozřejmě budete mít možnost prakticky si vyzkoušet technologie Autodesk Map 3D, Civil 3D a MapGuide Open Source.

KDY: 4. – 6. října 2006
KDE: Konferenční centrum CITY, Praha 4 - Pankrác
KDO: Sitewell s.r.o.
CO: Využití informačních systémů pro územní management a správu infrastrukturního majetku

Konference je zaměřena na praktické využití informací o územní infrastruktuře. Odpovědi na každodenní otázky na ní proto najdou odborníci z distribučních a energetických společností, výrobních podniků, zaměstnanci státní správy i samosprávy, projektanti, developeři či správci administrativních center. Na konferenci bude poprvé v Čechách představen Autodesk Topobase, nová generace platformy pro geoprostorová řešení.

Řečníky konference budou mj. Geoff Zeiss, Eric Straalman a Tomáš Lendvorský (přední manažeři společnosti Autodesk pro oblast infrastrukturních řešení), Mojmír Macek (Sitewell), Pavel Pecha (Oracle). Rozsáhlý prostor bude věnován prezentacím zkušeností uživatelů s nasazením konkrétních projektů do praxe.

Součástí konference bude technický workshop zaměřený na „Zpracování prostorových dat a jejich publikování v prostředí webových aplikací“. Tato konference je letos nejrozsáhlejším setkáním uživatelů GIS software společnosti Autodesk v České a Slovenské republice.

Více informací a registrace: www.sitewell.cz.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit