POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Siemens - NX CAM
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Skupina Liebherr rozšiřuje využití produktů PTC

Pondělí, 16 Říjen 2006 17:28
Liebherr dodává například podvozky pro letouny Embraer 145Skupina Liebherr, jeden z předních výrobců manipulační techniky, rozšířila nasazení systému pro vývoj výrobků (PDS). Liebherr doplnil svá existující pracoviště Pro/ENGINEER a přidal 450 míst systému Windchill PDMLink, který bude využit na řízení dat ve vývojových centrech společnosti v Americe, Evropě a Asii. Cílem společnosti Liebherr je posílení pozice na globálním trhu v různých průmyslových odvětvích. Aby byl Liebherr schopen čelit zvyšujícímu se tlaku konkurence v leteckém průmyslu a v oblasti zemních a těžebních strojů, musí uvádět nové výrobky na trh rychleji než kdykoliv předtím. Tomu napomáhají produkty společnosti PTC, které ve vývojových centrech Liebherr umožňují okamžitý přístup k aktuálním informacím a také snadné využití již existujících dat a informací v nových vývojových projektech.

Skupina Liebherr je zákazníkem PTC od roku 1995 a využívá systém Pro/ENGINEER jako standardní řešení při vývoji výrobků. Produkty PTC přispěly v minulých letech ke zkrácení vývojových cyklů, redukci nákladů a ke zlepšení kvality výrobků. Na základě tohoto úspěchu Liebherr nyní rozšiřuje technologii Pro/ENGINEER o Windchill PDMLink umožňující lepší kontrolu distribuovaných procesů ve vývoji výrobků.

V poslední době otevřela skupina Liebherr několik nových vývojových, výrobních a servisních středisek s cílem být blíže zákazníkům a zvětšit svou přítomnost na globálním trhu. Tato místa potřebují okamžitý přístup k vývojovým informacím, aby mohla rychle přizpůsobit výrobky podle místních požadavků. Očekává se, že systém PDS (tedy Pro/ENGINEER a Windchill) zlepší interní tok informací a zrychlí externí komunikaci, rozhodování a další procesy.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit