Alvao
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Podzimní příliv barev Canonu

Úterý, 24 Říjen 2006 14:12
CanonPPB643.jpgNecelý týden po Invexu, 17. října 2006, uspořádala společnost Canon v pražském hotelu Josef pro své obchodní partnery a zákazníky akci s předvedením strojů pro velkoformátový barevný tisk a výkonných multifunkčních barevných digitálních zařízení pod názvem Připravte se na podzimní příliv barev. Nabité auditorium největší konferenční místnosti hotelu sledovalo úvodní prezentace Martina Luckého a Petra Jetele z Canonu a velmi zajímavé povídání Martina Novotného z Grafie.
Později se účastníci rozdělili podle zájmu do workshopů, ve kterých se mohli in natura seznámit se stroji iPF500, iPF700, iPF5000, CLC4040, iRC4580i a iR7105. Třešinkou na dortu pak bylo předvádění i na Invexu obdivovaného stroje iPF9000 s 12barevným systémem pingmentového inkoustu Lucia. Vynikající výtisky z tohoto stroje ostatně provázely návštěvníky akce na neméně výborný oběd.

Смит просматривал новости очень быстро.

И точно так же назовет их Пинкер, когда я все ему выложу, ведь он напичкан высокими принципами.

Из вестибюля снизу "Восстановление объектов основных средств" доносились голоса.

Он научился этому за все те годы, что он воспитывал Римо.

Теперь уже "Организация учета, отчетности и аудита топлива и запасных частей на СУП 'Агросервис-ССК'" нет У тебя нет права умирать не больше, чем было у меня до того, как я нашел Мастера, который займет мое место, Мастера Синанджу.

Было бы желательно, Франциско, раз уж мы не "Учет кассовых операций в национальной и иностранной валюте" в силах уничтожить след полностью, ликвидировать тех, кто может на него напасть.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit