Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Technip UK s Inventorem 11: poloviční doba pro navrhování

Pondělí, 04 Prosinec 2006 10:01
Technip UKJedna z pěti největších světových společností v oblasti služeb pro petrochemický průmysl zvýšila pomocí softwaru pro 3D strojírenské navrhování Autodesk Inventor 11 efektivitu práce s velkými sestavami.

Technip UK Limited, přední poskytovatel služeb v oblasti výstavby mořských a podmořských zařízení pro ropné a plynařské koncerny, nyní upgraduje na Autodesk Inventor 11, protože firmě umožní efektivněji pracovat s rozsáhlými sestavami, například s návrhy mořských těžebních plošin, vrtných souprav, flexibilních potrubí a umbilikálních kabelů přenášejících elektřinu.

Autodesk Inventor 11 obsahuje řadu silných nástrojů, které zjednodušují práci s velkými sestavami, například nastavení znázornění detailů v Inventoru 11 dává inženýrům společnosti Technip UK Limited plnou kontrolu nad tím, které části projektu se při otevření modelu mají načíst do paměti. Navíc jim počítadlo kapacity umožňuje monitorovat v průběhu práce spotřebu paměti. Mohou tak rychle otevřít ohromný projektový soubor, prohlédnout si celou strukturu sestavy a vybrat si pouze ty podsestavy, s nimiž chtějí pracovat.

Integrovaná správa dat

Technip UK Limited spravuje návrhy z Inventoru pomocí nástroje Autodesk Vault, který je integrován do aplikací Autodesku a usnadňuje přístup a opakované využívání rozpracovaných dat.
„Na stejném projektu může pracovat několik návrhářů najednou s tím, že každý z nich se věnuje jiné části projektu,“ řekl Bill Ross, vedoucí projekčního oddělení společnosti Technip UK Limited. „Vault nám přitom umožňuje všechno bezpečně a přesně sledovat a udržovat celý projekt pod kontrolou. Jsme velice spokojeni s tím, jak nám usnadnil a zefektivnil správu produktových dat.“


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit