Karat
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Mathcad v nabídce AV ENGINEERING

Pondělí, 04 Prosinec 2006 10:17
MathCAD 13Po květnové akvizici společnosti Mathsoft Engineering & Education Inc. (s ročním obratem 20 mil. USD) společností PTC, se stal produkt Mathcad součástí produktové linie PTC a tedy také nabídky společnosti AV ENGINEERING. V současné době je Mathcad používán více jak 250.000 uživateli napříč průmyslem. Značné oblibě se teší také na univerzitní půdě.

Mathcad představuje de facto standard v oblasti inženýrských výpočtů. Vývojářům a konstruktérům na celém světě pomáhá tvořit, automatizovat, dokumentovat a znovu používat inženýrské výpočty potřebné v průběhu vývojového procesu. Integrace standardních matematických rovnic, grafů a doprovodných textů do přehledného pracovního listu umožňuje ideální zachycení znalostí a opakované použití již vytvořených výpočtů při spolupráci vývojářů.

Cegra - Graphisoft ARCHICAD 22
K hlavním přednostem sytému Mathcad patří:

  • snadno použitelné a naučitelné prostředí
  • zvyšuje produktivitu konstruktéra, šetří čas a redukuje početní chyby
  • zlepšuje kontrolu a důvěryhodnost výpočtů
  • umožňuje opakované použití realizovaných výpočtů „Best practices“ - kompletuje výpočtovou dokumentaci a umožňuje ji sdílet v rámci vývojových projektů a týmů.

Další výhody pro uživatele CAD systému Pro/ENGINEER

  • Obousměrná vazba mezi Mathcad a CAD systémem Pro/ENGINEER umožní konstruktérům řídit geometrii výrobku přímo z prostředí Mathcad. Vypočtené metody vstupují do CAD geometrie jako parametry nebo kóty. Naopak kóty a parametry z 3D modelu se mohou stát vstupními informacemi pro výpočty v Mathcad.
  • Díky dokumentovaní každého výpočtu mohou být jednotlivé výpočtové zprávy spravovány v prostředí Windchill nebo Intralink a tak se stanou součástí konstrukčních projektů a budou k dispozici všem členům vývojových týmů.

Pro další využití výpočtů Mathcad umožňuje exportovat výpočtové zprávy do standardních formátů jako např. XML, HTML, RTF, PDF apod.

Další informace o produktu Mathcad a dalších produktech a službách nabízených AV ENGINEERING jsou k dispozici na www.aveng.cz.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit