Alvao
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

IBM rozšiřuje řadu úložných produktů

Pondělí, 04 Prosinec 2006 14:05
Společnost IBM uvedla nový program flexibilní volitelné záruky a přidala nové modely do svého portfolia podnikových páskových produktů, které kromě jiného obsahuje první lineární pásková média s fyzickou kapacitou 700 GB. IBM v rámci tohoto oznámení uvádí funkci IBM HyperPAV diskového serveru IBM System Storage DS8000 Turbo, jež pomůže klientům snížit celkovou administrativní zátěž. Technologie HyperPAV zajišťuje automatickou alokaci aliasů v prostředí z/OS.
Svazky Parallel Access Volumes (PAV) představují významné zvýšení výkonu, neboť nahrazují tradiční zpracování vstupních a výstupních dat zpracováním úložných jednotek. Technologie HyperPAV byla vyvinuta, aby poskytovala efektivnější funkci PAV a aby pomohla zákazníkům s velkými diskovými svazky dosáhnout vyšší propustnosti bez potřeby definovat další aliasy PAV.
IBM System Storage DS8000 Turbo bude nyní k dispozici s novou flexibilní zárukou Enterprise Choice, která umožňuje klientům zvolit si programy nepřetržitě dostupné záruky od jednoho do čtyř let v přírůstcích po jednom roce. Řešení bylo dříve k dispozici pouze se čtyřletou zárukou.
Vedle technologie HyperPAV a nových programů podnikové záruky k řadě IBM System Storage DS8000 bude čtyřcestný model DS8300 932 nyní nabízet větší škálovatelnost rozšířením kapacity. Díky podpoře pro třetí a čtvrtý rozšiřovací rámeček lze jeden systém DS8300 rozšířit až na 512 TB fyzické kapacity.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit