Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

HP Software Universe 2006

Středa, 20 Prosinec 2006 16:33
HPswUniverse2006_651.jpgVe dnech 12. až 15. listopadu se konaly ve vídeňském Austria Centru dvě prestižní spojené akce společnosti Hewlett-Packard – HP Software Universe a HP Communications World. HP se ústy svého vrcholového managementu, konkrétně Francesca Serafiniho, Thomase E. Hogana a Russe Danielse, nijak netajila se záměrem zaujmout vedoucí pozici ve všech odvětvích, ve kterých podniká a podnikat bude. Prostě být největší IT společností na světě. Navíc uplynulý rok byl pro HP velmi úspěšný ve všech ukazatelích. Nepřehlédnutelnou se stala akvizice společnosti Mercury, která byla nejen největší akvizicí v oblasti softwaru v historii HP, ale dokonce větší, než někdejší akvizice společnosti Compaq.
Hlavním bodem softwarové části vídeňské konference bylo představení rozšířeného softwarového portfolia, vzniklého po integraci management softwaru HP s produkty společnosti Mercury. Díky řešením pro harmonizaci podnikových procesů s IT, zajištění správy IT služeb a automatizaci řízení změn získávají IT manažeři a CIO nové nástroje, které jim umožní optimalizovat obchodní přínos investic do IT. Nástroje jsou postaveny na třech životních cyklech – Change and Configuration Lifecycle (životní cyklus změn a konfigurací), IT Service Lifecycle (životní cyklus IT služeb) a Performance and Availability Lifecycle (životní cyklus výkonu a dostupnosti). Na tomto základě je možno dosáhnout lepších obchodních výsledků díky dostatku informací k rozhodování o nákupu, včasnému dodávání aplikací a služeb zákazníkům a plnění dohodnutých smluv o úrovni poskytovaných služeb (SLA). Největším přínosem přístupu HP vycházejícího z životních cyklů je, že tvorba integrované infrastruktury se obejde bez testování metodou pokus-omyl.
Na podporu zmíněného přístupu v IT organizacích založila společnost HP deset softwarových center sdružujících nabídku veškerého nového a vylepšeného softwaru, služeb a nejlepších praktik.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit