Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Služby katastru se zjednoduší a urychlí

Čtvrtek, 04 Leden 2007 11:07
UGKKdatalan701.jpgDíky novému projektu Úřadu geodézie, kartografie a katastru financovaného z Přechodného fondu EU se služby katastru budou dále zlepšovat. Ministerstvo financí SR uskutečnilo veřejnou soutěž s názvem "Vývoj systému elektronické podatelny a registratury katastru", v rámci které byla vybrána nabídka společnosti DATALAN. Realizace projektu začne v únoru a trvat bude 10 měsíců. Koncem roku 2007 můžeme tedy očekávat zlepšení poskytování katastrálních služeb i elektronickým způsobem a též jednodušší a efektivnější přístup ke katastrálním údajům.
Zjednodušení, urychlení, zpřehlednění a bezpečné poskytování on-line katastrálních služeb pro občany, podnikatele, ale i státní orgány zabezpečí zavedení systému elektronické podatelny a elektronické registratury.
K dosavadním nejvýznamnějším úspěchům katastru patří zavedení internetového přístupu ke katastrálním službám v roce 2003 a on-line přístup do katastrálního informačního portálu pro zákazníky od února 2004. K důležitým úlohám, které zůstává splnit, patří zavedení efektivního poskytování plnohodnotných katastrálních služeb prostřednictvím elektronické podatelny a registratury, což je zároveň i hlavním cílem projektu společnosti DATALAN.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit