Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Vybírejte s Autodeskem Vynálezce roku 2006

Čtvrtek, 04 Leden 2007 11:30
MERU, návrhář a výrobce specializovaných zdravotnických potřeb pro postižené děti, je nositelem cenění Vynálezce měsíce za prosinec 2006Autodesk vyzval své uživatele, aby na jeho komunitním webu konstruktérů (http://mfgcommunity.autodesk.com) hlasovali pro držitele ocenění Vynálezce měsíce, který má být jmenován Vynálezcem roku 2006. Program Autodesku Inventor of the Month byl zahájen v lednu 2006 a upozorňuje na nejnápaditější návrhy a inženýrské inovace vytvářené rozsáhlou komunitou zákazníků aplikace Autodesk Inventor, což je světově nejprodávanější software pro 3D strojírenské navrhování.

Vynálezci měsíce s nejvyšším hodnocením komunity konstruktérů bude udělen titul Inventor of the Year. Hlasování probíhá od 20. prosince a bude uzavřeno ve středu 17. ledna ve 12:00 severoamerického východního času (EST). Zákazník, který v soutěži Inventor of the Year vyhraje, bude oznámen na konci ledna 2007.

Pro Vynálezce roku můžete hlasovat zde.

V roce 2006 získaly ocenění Inventor of the Month tyto společnosti:

Leden 2006: WaveLoch navrhující stroje na vytváření vln pro sportovní ježdění a atrakce pro sportovce, aquaparky, zábavní parky, letoviska a výletní lodě. Společnost WaveLoch při modelování a navrhování strojů Flow Rider používá aplikaci Autodesk Inventor, Autodesk Inventor Studio využívá při vizualizacích.

Únor 2006: Planet Products je nápaditý výrobce strojů pro zpracování potravin a automatizaci jejich výroby. Pomocí aplikace Autodesk Inventor vyvinul stroj pro automatické balení párků SP3 Next Generation Loader. 

Březen 2006: Columbia Aircraft Manufacturing Corporation je výrobce nejrychlejšího vrtulového letadla na světě. Při výrobě osobního letounu, který nově definuje výkonnost letadel a očekávání pilotů, používá společnost Columbia aplikaci Autodesk Inventor v mnoha oblastech svých návrhových procesů. 

Duben 2006: Environmental Systems Products (ESP) je výrobce sofistikovaných zařízení pro vzdálené měření emisí vozidel. S aplikací Autodesk Inventor byla navržena jeho poslední inovace, přístroj AccuScan 4600.

Květen 2006: Cybersonics Technology Team ze školy Palisades High School v Kintnersville v Pensylvánii tvořilo 29 středoškolských studentů. Pomocí aplikace Autodesk Inventor vytvořili 3D návrh robota, který soutěžil v soutěži FIRST (For Inspiration and Recognition of Science and Technology) Robotics Competition. Ocenění Autodesk Inventor Award bylo týmu Cybersonics Technology uděleno během finále v Atlantě.

Červen: Stannah Lifts, součást Stannah Group, je největší britský výrobce osobních a vertikálních plošinových výtahů. Společnost nedávno využila aplikaci Inventor k integraci svého 2D CAD systému s podnikovými a provozními aplikacemi.

Červenec 2006: Russ Wicks s týmem American Challenge překonal světový rekord v rychlosti sériově vyráběného vozu v červenci 2006. Inženýři týmu American Challenge použili špičkové 3D funkce aplikace Autodesk Inventor při návrhu, testování a zdokonalování úprav vozu s cílem zvýšit jeho výkon.

Srpen 2006: Can Lines je přední dodavatel systémů přepravních pásů pro výrobce potravin a nápojů. Autodesk Inventor pomohl společnosti Can Lines navrhnout a technicky realizovat nedávný projekt komplexního přepravního systému podstatně rychleji, než by bylo možné s 2D výkresy.

Září 2006: Společnost Bosch Rexroth Canada je přední dodavatel technologických řešení v oblastech průmyslové hydrauliky, elektrických pohonů a ovládacích systémů, lineárního pohybu a sestav, pneumatiky, servisní a mobilní hydrauliky. Využila Autodesk Inventor při kompletní modernizaci plavebních komor kanálu Welland, který je součástí sítě vodních cest St. Lawrence Seaway.

Říjen 2006: Marin Bikes je přední výrobce horských kol. Marin Bikes využívá Autodesk Inventor k optimalizaci svých vývojových procesů, k rychlejšímu vytváření nových produktů a rozšiřování své produktové řady.

Listopad 2006: QED je přední výrobce profesionálních a spotřebních osvětlovacích zařízení. Používá aplikaci Autodesk Inventor k virtuálnímu testování svých výrobků. 3D prostředí Inventoru mu umožňuje předávat návrhy výrobků do výroby s jistotou, snižovat množství fyzických prototypů a počet dodatečných úprav před zahájením plné výroby.

Prosinec 2006: MERU je návrhář a výrobce specializovaných zdravotnických potřeb pro postižené děti. Autodesk Inventor významně pomáhá společnosti MERU vytvářet výrobky splňující nejrůznější požadavky. Díky podpoře 2D i 3D návrhových procesů umožňuje Autodesk Inventor společnosti MERU předem vizualizovat a zkoušet konstruktérské nápady bez časových a finančních nákladů spojených s výrobou několika fyzických prototypů.

Pro Vynálezce roku můžete hlasovat zde.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit