POINT.X (2018-19)
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Karat

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

SGI a Microsoft společně při rozvoji výkonných systémů

Úterý, 16 Leden 2007 17:10
Altix_XE240_brick_2U1_703.jpgJako důsledek odborných schopností SGI v oblasti vysoce výkonných počítačových systémů a strategie Microsoftu směřující k větší přístupnosti těchto systémů širšímu počtu zájemců oznámily tyto společnosti, že SGI bude nabízet MS Windows Compute Cluster Server 2003 na clusterových systémech SGI Altix XE, založených na procesorech Intel Xeon se čtyřmi a se dvěma jádry. Clusterové systémy SGI Altix XE se serverem Windows Compute Cluster Server budou k dostání od března 2007.
Smlouva na výrobu originálních dílů podporuje strategii růstu společnosti SGI, zaměřenou specificky na media data management; průmyslový design například v automobilovém a leteckém průmyslu, zdravotnictví a vládní a akademické trhy, kde zákazníci často čelí infrastrukturám obsahujícím směs různých pracovních procesů.
Windows Compute Cluster Server je vyvinut jako spolehlivá platforma vysoce výkonných počítačových systémů, která clusterům s vysokým výkonem umožňuje umístit, řídit a integrovat v rámci stávající infrastruktury a nástrojů a dává vědcům a technikům možnost soustředit se na samotný výzkum nebo model místo na počítačový kód.
Servery Windows Compute Cluster budou k dostání na kompletní řadě serverů a clusterů SGI Altix XE v březnu 2007 a jejich cena bude začínat na méně než 3500 USD za uzel. Více informací získáte zde.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit