Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

PLM řešení pro všechny – nová spolupráce UGS a IBM

Pondělí, 29 Leden 2007 13:21
Společnost UGS, přední světový dodavatel softwaru a služeb v oblasti PLM, oznámila novou dohodu se společností IBM o celosvětové podpoře cPDM řešení pro malé a střední firmy.

„Tato dohoda je dalším důležitým krokem v naší strategii dodávat moderní průmyslové technologie navržené přímo pro trh malých a středních firem,“ řekl Steve Solazzo, generální manažer společnosti IBM pro malé a střední firmy. Spojení obchodní sítě IBM a vedoucí role UGS ve světě PDM vytváří velmi přesvědčivou nabídku malým a středním firmám hledajícím otevřené a velmi variabilní řešení správy firemních dat.

„Společnost UGS se zavázala k otevřenosti v technologii i spolupráci,“ řekl John Graham, výkonný vicepresident pro celosvětový prodej a služby společnosti UGS. Jsme nadšeni spoluprací s IBM v oblasti malých a středních firem. Ve správě firemního „know-how“ důvěřuje UGS daleko větší počet firem než ostatním třem konkurentům v oblasti PDM. V současnosti už pokrýváme nebo spravujeme naší cPDM technologií více než 40% 3D dat na světě. Těsnější spoluprací s IBM na poli malých a středních firem se naše vedoucí postavení ještě upevní.

Nová dohoda zahrnuje dva klíčové body:

  • Společnosti IBM a UGS budou společně v síti IBM partnerů prodávat a podporovat produkt Teamcenter ® včetně potřebných služeb malým a středním firmám v šesti zemích: USA, Kanadě, Francii, Německu, Japonsku a v Číně.
  • produkt Teamcenter Express – cPDM součást portfolia UGS Velocity Series™ pro střední firmy může být propojena s širokou škálou CAD aplikací včetně Solid Edge® a NX® stejně jako s CATIA®, Pro/Engineer® Wildfire®, AutoCAD®, Inventor™ a SolidWorks®. Balíček Teamcenter Express je předem konfigurovaný pro malé a střední firmy z oblasti strojírenského, automobilového, leteckého a zbrojního průmyslu.
 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit