Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Premagas se SolidWorks 3D zrychlil vývoj plynoměrů o 30%

Úterý, 06 Únor 2007 23:14
Premagas-Plynomer.jpg Společnost Premagas, významný výrobce plynoměrů ve střední a východní Evropě, přešla na systém SolidWorks 3D CAD software jako standardní řešení pro navrhování. Cílem této slovenské společnosti je rychlejší a systematičtější navrhování lepších výrobků pomocí SolidWorks. Premagas nyní může modelovat součásti, které nemohly být navrhovány ve 2D CAD softwaru.
Díky snadnému ovládání a zacházení se systémem SolidWorks a integrovaným nástrojem COSMOS pro analýzu snížila společnost dobu vývoje o 30 procent. Kromě toho emailový komunikační nástroj eDrawings systému SolidWorks snížil dobu strávenou výměnou modelů mezi dodavateli o 20 procent.
Společnost Premagas vyvíjí a vyrábí zařízení pro měření a regulaci spotřeby převážně zemního plynu a propan-butanu. Výrobky jsou vhodné především pro použití za extrémních klimatických podmínek a jsou například používány australskou společností, která vysílá výpravy do Antarktidy.
Premagas používá také software COSMOS pro analýzu a komunikační nástroj eDrawings. Pomocí plně integrovaného softwaru COSMOS mohou konstruktéři odhalit a opravit chyby již během procesu navrhování. Nástroj eDrawings umožňuje sdílení a zobrazování přesných modelů 3D návrhů výrobků bez CAD softwaru.
Společnost nyní využívá 6 síťových licencí systému SolidWorks včetně jedné licence SolidWorks Office Premium. Zavádění a podporu produktu provádí společnost Schier Technik, autorizovaný prodejce SolidWorks.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit