Amper 2019
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Karat

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nejvýkonnější Triline Integra v novém kabátě

Středa, 14 Únor 2007 19:18
integra_8000_707.jpgSpolečnost ATComputers představila novou nejvýkonnější pracovní stanici z řady Integra - Triline Integra 8000. Sestava postavená na výkonných procesorech Intel Core 2 Duo je umístěna do zcela nové skříně Thermaltake, která nabízí široké možnosti konfigurace a zároveň klade důraz na tichý provoz.
Pracovní stanici si může zákazník nakonfigurovat podle svých potřeb a nasazení sestavy. Do značkové skříně Armor společnosti Thermaltake se vejde až 12 pevných disků. Hlavním benefitem je však tichý provoz a účinný odvod tepla i při maximálním zatížení.
Z výroby je skříň vybavena tichým zdrojem Fortron, dvěma 12cm ventilátory, které odvádějí hlavní část tepla a dvěma přídavnými 9cm ventilátory určenými pro odvětrání horní části skříně. K tichému chodu přispívá ještě nízkootáčkový měděný chladič CPU.
Základní doporučená sestava zahrnuje procesor Intel Core 2 Duo E6600, čipovou sadu Intel 975, 2 GB operační paměti DDR2, disketovou mechaniku, 120GB pevný disk SATA II, DVD mechaniku, PCI-express grafickou kartu FireGL V3300 (128 MB), aktivní reproduktory, myš a klávesnici Logitech. Součástí sestavy je i operační systém Windows XP Pro, antivirový program AVG 7 a recovery software Spasitel pro snadnou obnovu systému. Cena této sestavy je necelých 38 000 Kč bez DPH.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit