průmysl, výroba, sklady…
POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch

Za 8 týdnů prodáno přes 500 jednotek Canon imagePRESS C1

Úterý, 20 Únor 2007 15:35
imagepressc1_01_708.jpgCanon oznámil, že objem prodeje digitálního barevného tiskového a nátiskového stroje nové generace imagePRESS C1 dosáhl původních předpokladů, jelikož objednávky zadané od poloviny listopadu loňského roku převýšily počet 500 jednotek. Zařízení, které poskytuje vysokou kvalitu obrazu a tiskne rychlostí 14 str./min v rozlišení 1200 dpi, doposud zakoupila řada evropských firem, včetně podniků působících na hlavních trzích, jimiž jsou Velká Británie, Francie, Německo a Itálie.
V současné době se toto zařízení používá jako nátiskový stroj s vysoce kvalitním výstupem a zajišťuje malosériovou tiskovou produkci, tisk on-demand a tisk proměnných dat v sektorech, jako jsou studia nabízející kreativní služby, interní reprografická oddělení, kopírovací centra a komerční tiskárny.
imagePRESS C1 Server Q1 nabízí celou řadu funkcí pro náročná grafická prostředí. Patří mezi ně samostatné řešení správy barev od společnosti X-Rite, používané výhradně společností Canon. Spolupráce Canonu s X-Rite je ukázkou strategie společnosti Canon spojovat se s špičkovými partnery s cílem nabízet grafickému trhu vynikající výkonná řešení. Na březen tohoto roku Canon plánuje rozšířit možnosti stroje imagePRESS C1 EFI RIPem vstupní úrovně, který zajistí jeho rozšířenou funkčnost.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit