POINT.X (2018-19)
Google překladač: English Deutsch
Bentley

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Tři nové storage systémy Dell

Pátek, 23 Únor 2007 18:34
Dell_708.jpg Zejména zákazníkům z řad malých a středních podniků nabízí nově uvedené storage systémy Dell možnost reagovat na rostoucí nároky na ukládání dat a snižovat jejich nákladnost za využití systémů, původně určených pouze velkým společnostem. Nové produkty jsou určeny zákazníkům v oblasti síťových paměťových zařízení, zálohování a obnovy formou jednoduchého, spolehlivého a cenově dostupného řešení, zahrnujícího řady Dell/EMC a Dell PowerVault.
Jedná se o Dell/EMC CX3-10 - diskové pole SAN (Storage Area Network) základní úrovně s inovačním řešením ochrany a dostupnosti dat a páskové knihovny PowerVault TL 2000 a TL 4000 určené k zajištění zjednodušené ochrany dat a spolehlivého, nepřetržitého a bezobslužného provozu. Předností je snadná instalace, nastavení a správa samotným zákazníkem. Dell také rozšířil funkčnost a flexibilitu Fibre Channel verzí svých diskových polí SAN Dell/EMC CX3-20f a CX3-40f.
Dell/EMC CX3-10 má tyto hlavní charakteristiky a výhody:
  • Multi-Fabric konektivita: Konektivita Fibre channel a iSCSI serverů optimalizovaná pro maximální flexibilitu nasazení a účinnou konsolidaci storage systému.
  • Zjednodušená správa: Jednoduchá správa s využitím nového software Navisphere.
  • Pokročilá ochrana dat: podporuje úplnou sadu replikačních aplikací pro místní snímkování i vzdálený mirroring.
  • Konfigurační flexibilita: Možnost kombinovat diskové jednotky Fibre Channel a SATA.
  • Bleskové nasazení: Dell umožňuje zákazníkům objednat na zakázku servery PowerEdge uzpůsobené pro SAN s širokou škálou Fibre Channel karet a továrně instalovaných a testovaných karet síťového rozhraní pro iSCSI.
Dell/EMC CX3-20f nabízí další front-end Fibre Channel porty pro zákazníky v menších provozech, kteří vyžadují jednoduchost nebo přímé připojení k řadě serverů. Nabízí další back-end smyčky pro větší konfigurační flexibilitu zákazníků, kteří chtějí svoje datové úložiště segmentovat podle aplikace nebo výkonu.
Páskové knihovny Dell PowerVault TL2000 a TL4000 představují přirozený doplněk diskových polí Dell/EMC. Mají tyto základní charakteristiky:
  • Všestranná automatizace výměny pásek
  • Kompaktnost: 4U řešení se 44 zásobníky pro nativní kapacitu až 17,6TB nebo 2U řešení s 24 zásobníky pro nativní kapacitu až 9,6TB
  • Snadné použití: montovatelné do racku, umožňují instalaci zákazníkem, mají intuitivní ovládací panel a vzdálenou správu přes webové rozhraní

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit