Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

UGS a HP vyvíjí nové řešení pro rychlejší podnikovou spolupráci

Úterý, 13 Březen 2007 15:27
TeamcenterSpolečnost UGS oznámila vydání nového klíčového nástroje pro podnikovou spolupráci v reálném čase. Toto řešení je určeno společnostem, které chtějí rychle zprovoznitelný a soudržný systém světové třídy pro lokální i globální PLM realizace.
Teamcenter Community Appliance, řešení vyvinuté společně s HP, je rozsáhlý nástroj pro podnikovou spolupráci, který obsahuje UGS software a služby společně s HP hardwarem, čímž jej lze snadno začlenit do nového nebo existujícího prostředí Teamcentru.
Řešení zahrnuje UGS Teamcenter (nejrozsáhlejší portfolio PLM řešení na světě), který je provozován na systému Microsoft Windows Server. Běží na HP serverech ProLiant vybavených HP softwarem, používá HP úložiště dat, síťové přepínače, HA funkce a je dodáván společně s návrhem, realizací a doplňkovými službami společnosti UGS.
Využití efektivního systému pro podnikovou spolupráci v reálném čase přináší širokou škálu výhod, které se zřetelně projeví v hospodaření společnosti:

  • Zvýšená efektivita nového produktu umožňuje sbírat informace a odborné znalosti od investorů, zákazníků a partnerů.
  • Urychlením cyklu kontroly návrhu byl zkrácen čas dodání produktu na trh
  • Optimalizace celkových prostředků je dosažena efektivní celosvětovou spoluprací partnerů, dodavatelů a zákazníků v reálném čase.

Všechny tyto vlastnosti mohou vést ke zvýšené schopnosti vyrábět nové moderní produkty.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit