Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

CARAT pro podporu prodeje nábytku

Čtvrtek, 17 Únor 2005 14:23
Carat_2_jpg.jpgTECHNODAT zahájil aktivity spojené s nabídkou a technickou podporou software CARAT, který je zaměřen na počítačovou podporu prodeje nábytku – především sestav kuchyní, spotřebičů a doplňků. CARAT tak přirozenou cestou doplňuje předchozí aktivity založené na software magic+plus, jehož generačním nástupcem je právě software CARAT. TECHNODAT se stal výhradním dodavatelem software CARAT a zástupcem stejnojmenné německé firmy CARAT v České republice, na Slovensku a v Polsku, přičemž zahájené aktivity jsou zpočátku směřovány především do České republiky a na Slovensko.
Software CARAT se opírá o zázemí silné obchodní skupiny MHK (Musterhaus Küchen). Tato skupina se od svého vzniku v roce 1980 dynamicky rozvíjí a v současnosti zahrnuje více než 1500 obchodních partnerů, především z oblasti prodeje kuchyňského nábytku. V minulém roce přesáhl obrat skupiny MHK 2 mld. EURO.
Nespornou výhodou software CARAT je jeho komplexnost, jednoduché ovládání, distribuční model, výrazné zjednodušení přípravy katalogů a v neposlední řadě i stabilní budoucnost, která je garantována silným zázemím MHK a dynamickým vývojem software. CARAT je v současnosti bezesporu jedničkou ve své třídě v německy mluvících zemích EU. Software CARAT i všechny dostupné katalogy výrobců kuchyní jsou nabízeny výhradně formou pronájmu (eliminace vstupních pořizovacích nákladů). Detailní popis funkčních možností systému CARAT naleznou čtenáři v tomto čísle časopisu IT CAD.
Více na www.carat.com nebo www.carat.technodat.cz.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit