Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Zkouška CSWA prověří dovednosti studentů se SolidWorks

Úterý, 27 Březen 2007 17:04
Logo CSWASpolečnost SolidWorks zveřejnila svou vizi zjišťování úrovně 3D CAD dovedností a pochopení základních principů strojírenského modelování u studentů. Nová zkouška CSWA (Certified SolidWorks Associate) u studentů testuje modelování objektů ve 3D, porozumění principům strojírenského navrhování a znalost průmyslových procesů – tedy zásadní předpoklady pro kariéru konstruktéra.
Zkouška CSWA navazuje na zkoušku CSWP (Certified SolidWorks Professional), která testuje schopnosti profesionálních konstruktérů. Obě zkoušky definují standard testování schopnosti práce s produkty SolidWorks a COSMOS. Zkouška CSWA umožňuje pedagogům monitorovat pokroky studentů a také efektivitu studijního plánu. Navíc dává výrobním a konstrukčním společnostem konkrétní důkaz o kompetentnosti uchazečů o zaměstnání z řad studentů.
Brigham Young University, kde se vyučuje práce v systému SolidWorks více než čtyři roky, používá certifikaci CSWA k stanovení dovednosti průmyslového navrhování svých studentů, kteří používají systém SolidWorks ke komunikaci mezi sebou i se svými kolegy konstruktéry. „Při spolupráci se studenty průmyslového navrhování vidím šanci využití CAD aplikací jako důležitého komunikačního nástroje mezi nimi a svými kolegy,“ řekl John Reinhard, učitel a správce systému SolidWorks na Brigham Young University’s School of Technology. „U studentů průmyslového navrhování můžete pomocí zkoušky zjistit jejich pochopení dané aplikace a základů strojírenství, které jim v budoucnu pomůže při komunikaci s konstruktérskými týmy.“
Online zkouška bude nabízena vzdělávacím institucím na celém světě. Instruktoři těchto institucí a certifikovaní prodejci systému SolidWorks budou u těchto zkoušek fungovat jako odborný dozor.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit