Amper 2019
Google překladač: English Deutsch

Sliderule - Další aplikace na SolidWorks Labs

Středa, 28 Březen 2007 13:29
SolidWorks LabsSpolečnost SolidWorks Corporation zprovoznila na svémm portálu SolidWorks Labs aplikaci Sliderule pro vyhledávání subdodavatelů podle řady parametrů. Firmy udházející se o zakázky z řady oblastí se zde mohou zaregistrovat a získat nové zákazníky.

Webový server SolidWorks Labs byl poprvé představen společností SolidWorks Corporation na konferci SolidWorksWorld. Díky němu lze nahlédnout do zákulisí SolidWorks R&D a otestovat nové funkce systému SolidWorks funkce pro komunikaci, sdílení a správu návrhů.přímo ve svém webovém prohlížeči.

Novinky jsou zde k dispozici konstruktérům pracujícím se systémem SolidWorks i ostatním uživatelům. Kdokoliv s prohlížečem a souborem CAD si například může vyzkoušet schopnosti softwaru COSMOS pro analýzu a provést si základní ověření návrhu. Uživatelé mohou odeslat své 2D soubory na server a online je sdílet s kolegy bez použití e-mailu. Uživatelé si mohou stáhnout software, který jim umožní prohledávat, organizovat, sdílet a spravovat svá DWG data, případně převést soubory vytvořené v AutoCADu do jiného formátu. Také si mohou otestovat nové vizualizační funkce systému SolidWorks pro CAD.

Další funkce systému SolidWorks Labs:

Drawings Now – Kdokoliv může načíst soubor výkresu DWG nebo SolidWorks a sdílet jej s přáteli a partnery. Žádná strana nemusí stahovat žádný software. Své návrhy mohou uživatelé s lidmi sdílet v rámci více platforem (Windows, Mac nebo Linux) a různých prohlížečů.

COSMOSXpress Now – Kdokoliv si nyní může na server odeslat libovolný soubor CAD, spustit si základní analýzu návrhu a okamžitě získat výsledky. Tato služba nevyžaduje žádné stahování softwaru, uživatel ani nemusí mít systém SolidWorks, a přesto se může v praxi seznámit se schopnostmi softwaru COSMOS pro analýzu.

ZoomIn – ZoomIn je nový nástroj pro komunikaci a vizualizaci při práci s CAD daty. Uživatelé mohou snadno prohlížet, rendrovat, mapovat textury, animovat své návrhy či dokonce přidávat efekty (například průlety). Uživatelé se doslova „ponoří“ do svých návrhů, protože software používá rozhraní podobné zábavným hrám. Nástroj umožňuje slučovat návrhy z různých CAD systémů (například Pro/ENGINEER).

DWGnavigator – Kdokoliv může nyní spravovat své 2D soubory pomocí výkonného nástroje DWGnavigator. Uživatelé mohou provádět používat funkce pro vyhledávání, prohlížení a komprimaci sdílených souborů. Navíc mohou ukládat své soubory do formátů různých verzí AutoCADu a AutoCADu LT.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit