Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Licencovaných uživatelů produktů Autodesk je přes 8 miliónů

Úterý, 10 Duben 2007 19:16
Autodesk715.jpg Autodesk oznámil, že počet prodaných licencí jeho softwarových aplikací překročil osm miliónů, což potvrzuje čím dál silnější prosazování specializovaných i šířeji zaměřených řešení. Neustále roste prodej 2D aplikací Autodesku, nových licencí na software v rozvíjejících se ekonomikách a rostou i tržby z 3D modelovacích aplikací Autodesku. Ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2007 Autodesk dodal přes 47.000 komerčních uživatelských míst svých 3D aplikací, včetně produktů Autodesk Inventor, Civil 3D a produktů založených na platformě Revit.
Sloučené příjmy z modelově založených návrhových nástrojů vzrostly proti čtvrtému čtvrtletí fiskálního roku 2006 o 40 procent na rekordních 121 miliónů dolarů, což představuje 24 procent celkových tržeb za toto čtvrtletí.
Na růstu licencí ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku se také projevilo 44procentní zvýšení tržeb v rozvíjejících se ekonomikách Asie a Tichomoří, východní Evropy, Středního východu a Latinské Ameriky. Carl Bass, prezident a generální ředitel společnosti Autodesk k tomu řekl: "Osm miliónů uživatelů po celém světě spoléhá na prvotřídní řešení Autodesku a k vysokému růstu přispívá to, že čím dál více zákazníků využívá výhody modelově založeného 3D navrhování, což nás těší. Zákazníkům ve výrobním průmyslu, ve stavebnictví, v oblasti médií a zábavy umožňují naše 3D řešení simulovat a analyzovat reálné fungování koncepčních návrhů. Přispívají tak k rychlejšímu uvádění produktů na trh, snižování výrobních nákladů a zvyšování kvality."

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit