CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Novým prezidentem Xeroxu je žena

Pondělí, 16 Duben 2007 13:12
UrsulaBurns716.jpgXerox Corporation jmenoval s platností od 3. dubna do role prezidenta společnosti a člena ředitelské rady Ursulu Burns, která doposud vedla divizi Business Group Operations se zodpovědností za výzkum, vývoj, marketing a výrobu technologií, zařízení, spotřebního materiálu a odpovídajících služeb společnosti Xerox v celosvětovém měřítku. Nadále se Ursula bude kromě stávajících povinností věnovat divizi pro správu dokumentů, firemní strategii, práci s lidskými zdroji, marketingu a péči o globální zákazníky. Jedinou nadřízenou Ursuly Burns je předsedkyně představenstva a výkonná ředitelka společnosti Anne M. Mulcahy, které jsou přímo podřízeny obchodní aktivity firmy, finanční a právní týmy a divize Xerox Global Services.
Ursula Burns zahájila svoji kariéru v Xeroxu v roce 1980 v rámci stáže na inženýrské pozici. Následně se podílela na vývoji a plánování nových produktů. Mezi lety 1992 a 2000 vedla Urcula Burns několik obchodních jednotek společnosti včetně skupiny pro barevný kancelářský tisk a skupiny pro síťové kopírky. V roce 1997 získala v rámci Xeroxu první ředitelskou funkci, v roce 2000 následovalo jmenování do pozice senior viceprezident pro strategické služby s odpovědností za výrobu a řízení dodavatelského řetězce spotřebního materiálu. V roce 2002 se stala prezidentkou Xerox Business Group Operations.
Ursula Burns získala bakalářský titul ve fyzice na Polytechnickém institutu v New Yorku a magisterský titul v oboru mechanického inženýrství na Columbijské univerzitě. Ursula je členkou správních rad několika společností a neziskových organizací včetně American Express a Boston Scientific Corp.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit