CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

XANADU nadále posiluje

Středa, 18 Duben 2007 12:07
xanaduSVB176.jpgAkciová společnost XANADU (na obrázku expozice společnosti na Staveních veletrzích Brno 2007) pokračovala i v prvním čtvrtletí tohoto roku v růstu tržeb v mnoha oblastech. Celkový meziroční nárůst tržeb společnosti XANADU v prvním kvartále roku 2007 činí 14,3 %. Pozitivních ekonomických výsledků bylo dosaženo v celé řadě oblastí. Zejména prodej CAD aplikací pro oblasti architektury, stavebnictví či strojírenství se na růstu tržeb podílel vůbec nejvíce. Tržby v této oblasti vykazují 39% nárůst oproti stejnému období minulého roku. Velmi významné jsou z tohoto hlediska také servisní služby, na které se XANADU dlouhodobě zaměřuje s cílem neustále zkvalitňovat služby zákazníkům.
XANADU znovu obhájila nejvýznamnější pozici mezi prodejci produktů společnosti Autodesk na českém a slovenském trhu. Aktuální uvádění nové produktové řady aplikací Autodesk 2008 provázejí nemalá očekávání. Nejen ze strany XANADU, ale také ze strany uživatelů softwarových řešení této značky.
XANADU zatím jako jediná získala v České republice certifikaci HP pro prodej multifunkčních zařízení s revoluční technologií HP Edgeline a zároveň se stala servisním partnerem pro produkty této řady. Může se také pochlubit titulem HP partner roku pro multifunkční tisk.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit