Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Oživení nabídky skenerů pro náročné podmínky

Středa, 09 Květen 2007 10:30
CanonScan719.jpg Dvojici síťových skenerů formátu A4 s vysokým výkonem, kompaktními rozměry a přehledným displejem pro okamžitou úpravu naskenovaných dokumentů představil Canon Europe. Síťový skener ScanFront 220 a jeho profesionální verze ScanFront 220P je určen pro pracovní skupiny vyžadující vysokou rychlost skenování s minimalizací zásahů obsluhy při skenování velkých objemů dat a přímé propojení se systémy pro správu elektronických dokumentů. Oba nové skenery dosahují při snímání textů rychlosti až 24 stran za minutu, grafiku zpracovávají rychlostí 48 obrazů za minutu. Nasnímaná data je možno dále odesílat jako dokumenty do osobních i sdílených složek a na FTP servery nebo je přímo ukládat na USB paměťové prvky. Ovládací software podporuje komunikační protokol LDAP a umožňuje přístup k osobním a skupinovým složkám v rámci Active Directory Microsoftu.
Skenery ScanFront 220 a 200P se vyznačují kompaktními rozměry a názorným ovládáním, které usnadňuje velký dotykový displej s úhlopříčkou 8,4. Tato zobrazovací jednotka navíc umožňuje provádět jednoduché úpravy nasnímaných dokumentů bez použití PC. Převod tištěných dokumentů do elektronické podoby usnadňuje velkokapacitní podavač, podpora skenování navštívenek, dávkové skenování dokumentů různých formátů a pokročilé funkce vyrovnání sklonu písma nebo přeskočení prázdných stránek. Profesionální model ScanFront 220P je navíc vybaven ultrazvukovou detekcí dvojitého podání.
Každý uživatel ke skeneru přistupuje prostřednictvím svého uživatelského jména a hesla. ScanFront 220P umožňuje zvýšit úroveň zabezpečení o ověření identity uživatele podle otisku prstu. Pravidla pro používání skenerů mohou správci IT infrastruktury stanovit individuálně nebo pro celé pracovní skupiny a typy uživatelů.
V Evropě zahájí Canon prodej skenerů ScanFront 220 a 220P v září 2007.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit