Amper 2019
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Karat

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

NX CAM Express zvyšuje efektivitu CNC strojů

Středa, 09 Květen 2007 19:17
NX_CAM2_719.jpgSpolečnost UGS oznámila uvedení nového programového produktu NX CAM Express. Aplikace NX CAM Express, klíčová část portfolia UGS Velocity Series, nabízí uživatelům výkonné nástroje pro NC programování za přijatelnou cenu. Produkt nabízí výrobcům a prodejcům strojního vybavení funkce pro vysokorychlostní obrábění, 5osé obrábění, programování multifunkčních obráběcích nástrojů a výkonné nástroje pro programování automatizovaných úloh. Investice do nové technologie zpravidla přináší výrobci okamžitý návrat investic (ROI). UGS spolupracuje s výrobci a zajišťuje tak efektivitu svého CAM systému, který napomáhá dokonalému využití nejnovějších strojů.
Tato spolupráce umožňuje UGS dodávat CAM systémy podporující nejnovější CNC stroje spolu s post-processingem, dále umožňuje řízení a konfigurace strojů, a to společně s podporou zákazníků pro dosažení jejich nejvyšší možné produktivity.
Program pro "zvýšení efektivity strojního vybavení“ se zaměřuje na podporu výrobců, kteří mohou s jeho pomocí dosáhnout vyšší výkonnosti strojů zvýšením jejich využití a optimalizací pro technologické procesy, pro které byly původně zakoupeny. To je důležité pro klíčová odvětví průmyslu včetně:
  • Výroby forem a výlisků pomocí vysokorychlostních strojů. Investice do vysokorychlostních obráběcích strojů vyžaduje NC programy, které jsou schopny efektivně řídit nové stroje. NX CAM Express umožňuje kvalitní programování a optimalizaci vysokorychlostního hrubování a dokončovacích operací.
  • V průmyslu výroby strojů je v případě správného nasazení multifunkčních obráběcích center možnost rapidně snížit čas nutný pro výrobu produktu. Tyto vysocevýkonné víceosé stroje vyžadují komplexní naplánování a naprogramování procesu obrábění. NX CAM Express zajišťuje synchronizaci a simulaci navrženou speciálně pro tyto stroje.
  • Pro výrobu geometricky složitých dílů je klíčové použití 5osého obrábění. Použití pětiosých obráběcích strojů je zcela zásadní při efektivním obrábění složitých leteckých či lékařských dílů. NX CAM Express poskytuje možnosti 5osého NC programování, ušitého na míru těmto technologiím.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit