Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

NICOM – CAD pro všechny studenty ZDARMA

Čtvrtek, 13 Srpen 2015 15:39

Tags: Academic | ARC | Autodesk | Certifikace | Nicom | Software | Vzdělávání

AAP-Nicom-1533Autodesk Autorizované školicí středisko ATC NICOM je partnerem vzdělávacích institucí. Nabízí nejen CAD software pro všechny studenty a učitele ZDARMA, ale i pomocnou ruku při rozvoji vzdělávacích programů a přípravě na profesní život. Jste li vzdělávací instituce, neváhejte nás oslovit!

Autodesk Authorized Academic Partner (AAP)
Myslíte, že musíte platit za drahé licence, shánět dotace a podobně? Nikoli! Připravíme vzdělávací instituce a studenty na profesní úspěch, podporujeme a poskytujeme zdroje pro studenty, učitele, školy, vysoké školy a univerzity.

Jak může Autodesk Autorizovaný Akademický partner pomoci?
  • Software pro školství zcela ZDARMA
  • Školení v Autodesk Software
  • Vedení pro získání profesionálního osvědčení
  • Integrace softwaru Autodesk do studentských projektů & kurikula
  • Autodesk Certified Instructor (ACI) Program
  • Vstup do Autodesk EDU komunity
  • Plná podpora
  • Vedení ve vývoji Autodesk Student & pedagog expertů

Ať už uvažujete o implementaci dovedností 2D nebo 3D návrhování pro své studenty, nebo tak již v současné době učiníte, pak program Autodesk Academic Partner vám dodá silné výhody.
Je velice obtížné zůstat stále "IN" s aktualizací a změnou software pro navrhování, uchovat silnou přípravu studentů v souladu se změnami v pracovním procesu, jehož workflow dnes diktuje právě zmíněný software. Například některé principy vytvořené teprve před několika lety již mohou být ze strany zaměstnanců považovány za zastaralé.
Naší podporou, certifikacemi a dalšími službami programu Autodesk Academic Partner pomáhá ATC NICOM školám, vysokým školám a univerzitám, aby jejich vzdělávací program byl v souladu s nejnovějším vylepšením software od společnosti Autodesk.
Autorizovaní partneři Autodesk Academic Partner mají odborné znalosti o našich produktech a řešeních a mají dlouholeté zkušenosti s jejich využitím. S jejich pomocí mohou pedagogové vybudovat a posílit dovednosti se software Autodesk, integrovat je do svých učebních plánů a vybudovat tak na místě fond pedagogů a studentů odborníků (Student Expert) se znalostmi vedoucími k úspěchu mimo učebny.

Pomáháme studentům uspět
Hlavním cílem programu AAP je pomoci studentům uspět a připravit je na zaměstnání ve zvoleném kariéře. Na podporu tohoto cíle, poskytujeme partnersky řadu služeb, jak pro pedagogy, tak i studenty. Uděláme vše, od poskytnutí plánů jednotlivých výukových lekcí až po celé výukových kurzy konané se studenty ve třídě, podílíme se na sdílení osvědčených postupů a pomáháme vytvářet celé týmy pro návrh a realizaci konkrétního zaměření.

Software ZDARMA pro studenty a akademické instituce
Pořizovací cena je hlavním důvodem, proč nerealizovat softwarový balík programů Autodesk a mnohé vzdělávací instituce se rozhodnou pro levnější softwarové balíky. Tyto produkty nižší třídy znamenají, že se studenti musí odnaučit to, co by se učili při uplatnění svého profesního umístění a jsou tak v nevýhodě s budoucími zaměstnavateli - je to přesný opak toho, čehož by mělo být dosaženo. Každý student si nyní může stáhnout "vlastní" software ZDARMA až na dobu tří let a učitelé či akademické instituce si mohou vytvořit účet Academic Resource Center (ARC) za přispění partnera Autodesk autorizovaného školicího střediska NICOM, a.s.
Pomůžeme vám vytvořit budoucnost, neváhejte nás kontaktovat...

Autodesk ATC NICOM tým,

Autodesk Authorized Academic Partner (AAP)


Mohlo by vás zajímat: