OLTIS group
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Tiskárna Brno (CCB)

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Více možností pro velkoformátový tisk

Úterý, 15 Květen 2007 17:01
HP_Z6100_720.jpgSpolečnost HP představila novou řadu tiskáren HP Designjet Z6100 pro poskytovatele tiskových služeb, GIS a CAD profesionály nebo architekty. Tiskárny řady HP Designjet Z6100 s osmi barevnými pigmentovými inkousty HP Vivera jsou ideální pro tvorbu velkoformátových tisků pro použití v interiéru i krátkodobé použití v exteriéru. Uplatní se při tisku fotografií, kvalitních plakátů, reprodukcí obrazů, map i technických výkresů. Tiskárny řady HP Designjet Z6100 jsou vybaveny technologiemi HP DreamColor, což je certifikovaný systém barevných technologií, jako je např. vestavěný spektrofotometr, a vědeckých postupů, které jsou zárukou přesných, předvídatelných a konzistentních barev na různých digitálních zařízeních.
Tiskárny řady HP Designjet Z6100 jsou dodávány ve verzích 1067 a 1524 mm. Zkracují produkční cykly a umožňují zpracování vysokých objemů rychlostí až 100 m²/hod. Technologie HP Double Swath znamená širší tiskový pás - až 46 mm. První optický snímač posuvu médií svého druhu – HP OMAS – zlepšuje ovládání posuvu papíru při vysokých rychlostech tisku a za různých podmínek prostředí.
Pigmentové inkousty HP Vivera jsou zárukou živých a vodě odolných tisků, dlouhodobě odolávajících blednutí. Tisky provedené na médiích HP odolávají blednutí nejméně 1 rok bez laminace, 3 roky po laminaci i při vystavení ve výkladu nebo poblíž okna. Při vystavení mimo přímé sluneční světlo odolávají tisky blednutí údajně déle než 200 let. Tiskárny řady HP Designjet Z6100 také nabízejí vynikají flexibilitu manipulace s médii včetně dvou nových médií a rolí jumbo. Řada tiskových médií pro tisk na tiskárnách řady HP Designjet Z6100 je nyní tvořena více než 50 originálními médii. Barevný průsvitný film HP Premium Vivid Colour Backlit Film je nové mikroporézní médium s povrchovou úpravou, určené pro tvorbu prosvícených plakátů. Samolepící lesklý polypropylén je špičkový film pro tvorbu fotorealistických obrazů, reklamních plakátů apod.
Tiskárny řady HP Designjet Z6100 podporují delší role (až 175 m) a vysokokapacitní zásobníky inkoustu na 775 ml, což umožňuje ekonomičtější a časově úspornější tisk vysokých objemů.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit