Amper 2019
Google překladač: English Deutsch

Nové tiskárny řady HP Designjet T

Úterý, 15 Květen 2007 16:59
T1100&610_720.jpgSpolečnost HP představila nové tiskárny řady Designjet T pro CAD a GIS profesionály a pracovní týmy. Tiskárny řady HP Designjet T, která obsahuje modely HP Designjet T610 a T1100 zavádějí nový standard kvality tisku prostřednictvím sady tří černých inkoustů, včetně inkoustu šedého, a barevných inkoustů HP Vivera, které zajišťují prokreslení detailů, široké palety barev a věrné reprodukce i velice obtížných odstínů. Tiskárny HP Designjet T nabízejí rozšířenou kompatibilitu a kvalitní tisk s HP-GL/2 a architekturou zpracování v tiskárně. Tiskárny dokáží vytisknout stranu formátu A1/D za 35 sekund, tedy třikrát rychleji než předchozí řada HP Designjet 800. Podle zprávy InfoTrends prochází v současnosti barevný velkoformátový tisk z CAD a GIS aplikací velkým růstem, který dosahuje v některých oblastech až 25 %.
Tiskové hlavy nové konstrukce tisknou čáry a ostrý text s přesností 0,1 % při minimální tloušťce až 0,0423 mm. CAD a GIS profesionálové tak mohou produkovat výkresy s maximální čitelností a přesností. Přesné barvy, čáry i detaily jsou neobyčejně důležité například pro designéry a konstruktéry z automobilového průmyslu.
Kompatibilita s CAD a GIS aplikacemi je zajištěna prostřednictvím standardního jazyka HP-GL/2. Společnost HP spolupracovala s partnery jako Autodesk, Bentley Systems, ESRI a Dassault Systèmes na zajištění softwarové kompatibility s předními světovými CAD a GIS aplikacemi tak, aby byla zaručena špičková kvalita tisku. Architektura zpracování tisku zajišťuje rychlé a efektivní zpracování souborů v tiskárně – bez ohledu na jejich složitost – bez nadměrného zatížení pracovní stanice či počítačových sítí a dalších výpočetních zařízení.
Tiskárna HP Designjet T1100ps je navržena pro aplikace s pracovními postupy PDF a PostScript. HP Designjet T1100MFP spojuje funkce tiskárny HP Designjet T1100ps 1118 mm se skenerem a kopírkou s vysokým rozlišením pro velice přesné a podrobné snímání obrazu.
HP Designjet T610 je ideální pro CAD a GIS profesionály, kteří potřebují praktické řešení pro tisk vlastními silami.
HP nabízí pro tiskárny řady HP Designjet T více než 20 originálních tiskových materiálů, které při použití s inkousty HP Vivera zaručují konzistentní a profesionální výsledky.
Tiskárna HP Designjet T1100MFP bude uvedena na trh na podzim 2007.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit