Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

UGS PLM Software uvádí Solid Edge V20

Středa, 16 Květen 2007 14:01
SolidEdge720.jpgSolid Edge V20 je nejnovější hybridní 2D/3D CAD systém divize UGS PLM Software společnosti Siemens a vedoucí produkt na trhu řešení zaměřených zejména na konstrukci v kategorii středních CAD systémů. Solid Edge je CAD komponentou produktové řady UGS Velocity Series zaměřené na potřeby malých a středních výrobních podniků. Solid Edge V20 přináší zásadní vylepšení v oblasti produktivity konstrukčních prací. Například technologie „Hledání řešení“ ve 2D posouvá hranice funkčností CAD systémů, zatímco funkce pro definování Zón v sestavách je použita poprvé v kategorii středního CAD systému. Tím se otevírá mnoho nových možností pro optimalizaci v oblasti návrhu rozmístění zařízení továren a dílen. Zlepšuje se také sdílení dat a komunikace prostřednictvím úzké integrace s cPDM řešením Teamcenter Express.
Práce s rozsáhlými sestavami – V20 rozšiřuje své schopnosti také pro návrh rozmístění zařízení továren s použitím kompletní geometrie jednotlivých strojů, strojů a zařízení pro těžký průmysl nebo sestavách výrobních linek.
Spolupráce napříč řetězcem dodavatelů pro podporu PLM – Solid Edge V20 vylepšuje spolupráci s dodavateli prostřednictvím integrace s Teamcenter Service Oriented Architecture (SOE). To umožňuje zlepšený přístup k centrální databázi ze vzdáleného počítače prostřednictvím připojení WAN.
Nové překladače – Solid Edge V20 přichází s novými překladači, které pomohou uživatelům při převodu dat z AutoCADu, pracovat se soubory Catia V5 a načítat soubory ve formátu STL pro snadnější sdílení dat s různými systémy.
Technická vylepšení zvyšující produktivitu - Více než 170 vylepšení modulů pro modelování součástí a tvorbu technické dokumentace, díky kterým nadále zvyšuje produktivitu v těchto oblastech.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit