Partneři Projektu CAD
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
- 15.07. Autodesk Inventor – základní kurz
- 15.07. AutoCAD Electrical – základní kurz
- 17.07. Autodesk Inventor – kurz iLogic
- 20.07. Blender – úvod do 3D
- 20.07. Blender – úvod do 3D
- 21.07. AutoCAD a AutoCAD LT – základní kurz
- 22.07. Webinář Simulace proudění s volnou hladinou
- 23.07. workshop Strukturální mechanika v programu COMSOL Multiphysics
- 24.07. Autodesk Inventor – návrh trubek a potrubí
- 27.07. AutoCAD – kurz pro pokročilé
Aktuální články
- AMB 2026: Kolaborativní procesy jako hnací síla automatizace
- Seznamte se s BCN3D Omega I60 G2
- FARO CREAFORM rozšiřuje portfolio zařízení HandySCAN 3D
- Dell Pro 3 14 a 16: Firemní notebooky s procesory Intel a AMD
- Sygic přináší Motorbike Mode do Apple CarPlay a Android Auto
- MecSoft představil CAMJam 2026
- Dassault Systèmes vyhlásil studentskou soutěž AAKRUTI 2026
- Nová řada firemních notebooků Dell Pro s procesory Intel a AMD
Živá diskuse na 12. ročníku konference CADfórum |
| Pondělí, 05 Říjen 2015 13:33 | |
|
Plný sál lákala především možnost vyměnit si praktické poznatky s kolegy z oboru – nejen během zajímavých přednášek, ale také v přísálí, kde probíhala výstava partnerů s ukázkami nejmodernějších technologií v akci.
Kromě všech účastníků, pro které se již nyní začíná chystat 13. ročník CADfóra, patří poděkování také partnerům konference, společnostem 3DConnexion, Autodesk, AV Media, Canon, DTS Praha, Epson, HP, Intel a ZyXEL, stejně jako mediálním partnerům, redakcím 3D-tisk.cz, CAD.cz, Konstrukter.cz, Prumysl.cz, Strojárstvo, T+T Technika a trh nebo Technický týdeník. Reportáž z konference přinesla i Regionální televize:
Mohlo by vás zajímat:
|









Akciová společnost CAD Studio uspořádala – spolu s hlavními partnery Autodeskem a Intelem – již dvanáctý ročník populární odborné konference CADfórum. Přednášky s praktickými tématy, tradičně vedené přímo řečníky z českých firem, doplnily workshopy ukazující nové možnosti moderních technologií od Autodesku. Nezapomnělo se ani na vyhlášení soutěže pro nejlepší inovátory, kteří obdrželi nejnovější sady aplikací pro pokročilé navrhování. Na CADfórum do brněnského hotelu Avanti i letos zavítalo 230 odborníků se zájmem o počítačem podporované navrhování a správu dat.
