Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Setkání uživatelů a Celostátní konference SolidWorks

Pátek, 25 Květen 2007 10:41
TS2_721.jpgVe dnech 15. a 16. knětna 2007 se v Brně v konferenčním sále v hotelu Myslivna konalo již tradiční Setkání uživatelů CAD systému SolidWorks a Celostátní konference SolidWorks. Pořádající firma SolidVision připravila pro účastníky konference široké spektrum novinek nejen z oblasti produktové řady SolidWorksu. Účastníci, kterých se sešlo 150, se měli možnost seznámit s tím, co se chystá v nových verzích SolidWorksu, které budou uvedeny na trh v nejbližší době, s novým způsobem licencování SolidWorksu, PDMWorks Enterprise - PDM pro velké projekty, nasazení PDMWorks v praxi (Armatury Group), CosmosWorks - MKP výpočty pro každého. Velmi zajímavá byla přednáška o 3D skenování pomocí zařízení Handyscan. Přenos skutečných tvarů do virtuálních 3D modelů se dotýká čím dál širšího počtu konstruktérů, ruku v ruce s větší dostupností skenovacích technologií. Jednou z největších výhod 3D skenování je rychlé získání skutečně trojrozměrného modelu.
Modernímu řízení konstrukčních prací byla věnována přednáška o softwaru Elaine MC, který je právě uváděn na náš trh. Tato aplikace by měla oslovit hlavně manažery projekčních firem ze strojírenské a stavební oblasti.
Prostor byl také pro partnerské prezentace firem, například Hacker, Océ, Tecnotrade, které představily novinky ve 2D a 3D tisku. Na konferenci nemohly chybět informace o novinkách a vylepšeních integrovaného CAM řešení pro SolidWorks. SolidCAM je jeden z nejvýkonnějších CAM systémů pro programování CNC strojů plně integrovaný do systému SolidWorks.
Na závěr konference seznámil ředitel společnosti SolidVision Ing. Hynek Horák účastníky konference s projektem Školícícího střediska moderního obrábění, které bude oficiálně otevřeno začátkem června.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit