Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Autodesk posiluje správu životních cyklů produktů

Čtvrtek, 03 Březen 2005 12:33
Společnost Autodesk oznámila dohodu o akvizici všech aktiv společnosti COMPASS systems GmbH, evropského vývojáře řešení COMPASS pro správu dat. Cena akvizice byla stanovena na 13 miliónů eur. COMPASS má s více než 20 000 uživateli v 1 800 výrobních firmách vedoucí pozici na evropském trhu řešení správy dat. Autodesk plánuje i v budoucnosti nabízet řešení COMPASS na klíčových evropských trzích a podporovat jejich uživatele. Zároveň chce využít odborné zkušenosti společnosti COMPASS systems při dalším vývoji vlastního řešení správy dat Autodesk Productstream.

Akvizice, která by měla být uzavřena v březnu, umožní Autodesku rychleji rozšířit jeho řešení správy dat a uvést na trh komplexní řešení správy dat pro malé a středně velké výrobce.

Správa dat: praktický přístup

 Účelem řešení Autodesku pro správu dat je zvyšovat praktickou hodnotu jeho návrhářského softwaru včetně světově nejprodávanější aplikace pro 3D navrhování Autodesk Inventor® Series. Řešení Autodesku pro správu dat umožňuje zákazníkům urychlovat navrhování a udržovat kontrolu nad důležitými návrhovými daty v průběhu celého životního cyklu. Na rozdíl od tradičních řešení správy životních cyklů produktů (PLM), která při instalaci vyžadují rozsáhlé a nákladné přizpůsobení a přepracování procesů, umožňuje řešení Autodesku výrobcům získat výhody PLM rychle a finančně výhodně. U řešení Autodesku mohou výrobci postupně přidávat jednotlivé komponenty tempem, které odpovídá jejich potřebám a rozpočtu. Řešení Autodesku pro správu dat tvoří produkty Autodesk Vault, Autodesk Productstream, Autodesk Streamline® a souborový formát Autodesk DWF™.  www.autodesk.cz


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit