Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Zuken nabízí E3.series 2016

Úterý, 05 Červenec 2016 23:39

Tags: 2016 | Aktualizace | E3.series | ECAD | Zuken

E3-Z0464-Move-1627Nejnovější verze E3.series firmy Zuken nabízí konstruktérům prostředí pro spolupráci, spolu s řadou funkcí zvyšujících produktivitu a použitelnost individuální i víceuživatelskou. Patří mezi ně dynamická bloková funkce, která pomáhá maximalizovat opakované použití návrhů, automatické připojovací a trasovací funkce, které výrazně zkracují čas trasování a námahu, a tabulkový editor připojení. E3.series je kompletní řešení firmy Zuken pro elektrické a kapalinové konstrukce, od konceptu až po fyzickou realizaci a objemovou výrobu.

Multi-uživatelské prostředí napomáhá celosvětové spolupráce
E3.series 2016 byla rozšířena příjemnější nabídkou uživatelských zkušeností pro dnešní globálně rozptýlené konstrukční týmy. Spolupráce na návrzích je nyní jednodušší díky vylepšenému víceuživatelskému prostředí v reálném čase. Uživatelé mohou navrhovat současně, aniž by před použitím listy kontrolovali. S nejnovějšími technologiemi pro spolupráci, včetně aktualizací Oracle, mohou být nyní všechny objekty přístupné on-line.

Dynamické bloky maximalizují opětovné využití návrhu
Maximalizace opětovného použití dobře známých konstrukcí je obohacen o dynamické funkční bloky ve schématu. K dispozici v rámci bloku je hierarchie nabízející řadu produktivních výhod. Dynamické bloky mohou být tvořeny jednoduchým tažením komponent nebo symbolů z knihovny do bloku, s vykreslením vnitřních a také vnějších připojení, a vytvořením posloupností portů hierarchie bloků.

Automatizovaný panel rozvržení
Nová funkce rozvržení skříně zahrnuje automatickou optimalizaci umístění při vkládání, změnách nebo odstranění komponentů, umístění kompletních přednastavených svorkovnic a třídění svorkovnic podle kritérií zákazníka, jakož i definování modelů uspořádání skříně pro blokové komponenty v knihovně. To vylepšuje rozvržení rackových skříní s předdefinovanými sloty.

Tabulkový editor připojení
Funkce tabulkové editace byla rozšířena, takže umožňuje správu a úpravy svorkovnic v celém projektu přímo v rámci tabulky se změnami provedenými automaticky následujícími změnami. Úsporu času lze nalézt pomocí globální vyhledávací funkce, která filtruje a vyhledává svorky a třídění je k dispozici v rámci editoru připojení. Automatické nastavení se provádí po provedení změn, jako je přemístění komponent nebo změně uspořádání svorkovnic.

Nové schematické režimy automatického směrování
V návaznosti na výběr komponent jsou spoje automaticky přerušeny, aby umožnily přemístění, pak jsou prvky automaticky posouvány a po umístění jsou spoje přesměrovány zpět. To poskytuje uživatelům jistotu, že mohou vyzkoušet konstrukční alternativy bez obav o ztrátu připojení.

Více informací o aktualizaci E3.series najdete na www.zuken.com/e3series-whatsnew.


Mohlo by vás zajímat: