Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Satelitní navigace GPS DREIM GO - nová značka na trhu

Úterý, 17 Červenec 2007 15:21
satelitní navigace DREIM GOSpolečnost DREIM CZ, GSM a GPS distributor se připravuje uvést na český trh, pod novou značkou DREIM GO, dva nové přírůstky do rodiny satelitních navigačních systémů - DG 100 a DG 100BT. Obě verze budou obsahovat předinstalované nejaktuálnější mapy všech států Evropy, dále 21 jazykových mutací ovládacího menu a samozřejmostí je rovněž inteligentní hlasové ovládání navigace.
GPS navigace DREIM GO budete moci využit hlavně při cestování automobilem, ale také při cyklo a pěší turistice. Zařízení DG 100BT bude navíc vybaveno řadou doplňkových funkcí jako je přehrávač MP3/MP4, prohlížeč fotografií, podporou technologie Bluetooth a TMC (Traffic Message Channel), které se postarají o zábavu na cestách i v momentech relaxace.
Model DG100 představuje standardní verzi, řízenou procesorem Centrality a bude osazen GPS chipsetem Atlas II. Nadstandardní verze DG100BT bude oproti tomu řízena procesorem značky Intel a díky unikátnímu GPS chipset SiRF III, s 20ti kanály, přinášejícím vysokou citlivost a vynikající příjem, se neztratíte ani v těžko přístupných oblastech či hustě zastavěných částech měst. Navigační systémy s podporou rozhraní USB v1.1 (Mini USB) budou vybaveny zabudovanými GPS anténami a operačním systémem Microsoft WinCE.net Core v4,2.
Satelitní navigace v Evropě bude zprostředkována pomocí nejnovějších mapových sad TeleAtlas, Navigo Sistem, Topmap, Epsilon, CarteBlanche, Contrast , CONAN, Basarsoft, MMCN a SUNCART,
které podporují TMC (Traffic Message Channel) a máte tak možnost se zdárně vyhnout dopravním problémům nebo obsahují stovky zaznamenaných nejvyhledávanějších POI (Point Of Interest).
Obě verze přinesou možnost přepínat mezi interaktivní 2D a 3D zobrazením map a užitečnou funkci automatického přepínání denního a nočního módu, která zajistí bezchybné noční cestování. Rovněž bude možné přepínat mezi různými barevnými styly.
Mezi další užitečné funkce bude patřit například bezproblémové naplánování cesty s více zastávkami, které lze rychle světelně optimalizovat.
Navigace DG 100 a DG 100BT poskytnou velmi jednoduché operativní jednoruční ovládání, prostřednictvím dotykového TFT LCD displeje o úhlopříčce 3,5", který pracuje v rozlišení 320*240 bodů.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit