průmysl, výroba, sklady…
25 let partnerem výrobních firem
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
SAP NOW 2019
Sefira

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Léto s 3D navigačním zařízením SpaceTraveler

Středa, 18 Červenec 2007 19:21
3dconn729.jpg3Dconnexion, dceřiná společnost Logitechu, oznámila 17. července start speciální letní propagace 3D navigačních zařízení SpaceTraveler. Každý si nyní může tento produkt pořídit jen za 129 EUR, když ceníková cena je 199 EUR. Se SpaceTravelerem od 3Dconnexion můžete prostým odtlačením, přitažením, náklonem nebo otáčením kloboučku ovladače souběžně posouvat, zoomovat a otáčet 3D díla. Zažijete snadnou, jednoduchou a zábavnou cestu letu 3D prostředím využitím technologie 3Dconnexion. SpaceTraveler je příruční řešení pro konstruktéry na cestách. Nejlehčí řešení poskytuje potřebnou navigaci při malé velikosti. Své 3D aplikace si můžete "proletět" i při práci na přenosném počítači v letadle nebo si SpaceTraveler nosit s sebou a jednoduše pracovat na cestách nebo ho používat na produktových prezentacích.
Využít se dá kdykoliv i během letní dovolené pro létání v GoogleEarth a obhlédnout si místa, která chcete navštívit, nebo přesně a zábavně zorganizovat výlet. SpaceTraveler je balený v praktickém koženém pouzdru a má 8 osvětlených přeprogramovatelných tlačítek kolem základny.
SpaceTraveler podporuje 32bitové a 64bitové Windows XP, UNIX a Linux s připojením přes USB konektor. Je dodáván s dvouletou omezenou zárukou. Období prázdnin je časem na cesty a výlety. Speciální cena 3Dconnexion na SpaceTraveler je určena zvláště těm, kdo si přejí mít 3D myš kdekoli a používat ji pro práci i ve volném čase. 3D navigační zařízení může být používáno nejen pro projektování a animaci, ale také pro zábavu.
Akce platí do 30. září 2007.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit