Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Zvýšení produktivity a obratu zajistí Design2Cost

Pátek, 10 Srpen 2007 13:39
design2cost732.jpgSpolečnost Nemetschek představila novou metodu výpočtu nákladů, která spojuje výhody CAD softwaru Allplan, softwaru výpočtu nákladů Alltop s místními TAI (tendering, awarding, invoicing) řešeními, stavebně specifickou expertizou a snadností používání. S pomocí Design2Cost budou schopni návrháři, dodavatelé a výrobci stavebních dílů určit ceny rychle a spolehlivě od počáteční plánovací fáze dále. Metoda zajišťuje výměnu všech důležitých parametrů a poskytuje podložené účty množství, včetně rámcového množství pro výpočet nákladů a nabídky. Každá společnost, která neusiluje o tyto výsledky, zůstane ve stavebním průmyslu budoucnosti pozadu.
Pouze odůvodněný a přesný výpočet nákladů může umožnit dodavatelům dokončení více nabídek v kratším čase, dosažení cenové bezpečnosti a tím minimalizaci jejich rizik. Stavební firmy a dodavatelé na klíč vyžadují rentabilitu a analýzy nákladů pro profesionální marketing svých nemovitostí. Návrháři také těží z bezpečnosti ceny: mohou poskytnout svým klientům lepší rady a využívat úspory času pro nábor nových klientů a významně si tak zvýšit svůj příjem.
Klíčem ke spolehlivému výpočtu nákladů dlouho před začátkem stavby je nová plánovací metoda Design2Cost. Uživatel klikne myší na požadované CAD komponenty a rychle získá objektově orientovaný návrh, z jehož spolehlivých účtů jsou množství a ceny určeny. Atraktivní plány a vizualizace mohou být vytvořeny téměř okamžitě. Uživatel může provádět přehledné výpočty nákladů dlouho před zahájením stavby a pružně navrhovat změny. Software aktualizuje výpočet nákladů automaticky a ulehčuje uživatelům složitý úkol aktualizace údajů. Řešení Design2Cost také redukuje rozpory mezi návrhem a nabídkou tím, že podporuje rozdělení práce během procesu návrhu. Konstruktéři mohou vytvářet návrhy a odhadci mohou současně definovat vlastnosti v plánu místností a staveb.
"Naše nová metoda významně změní průmysl, protože umožní kompletní CAD a cenový plánovací pracovní proces radikálně zlepšit. Shrnuli jsme svoje 16leté zkušenosti v objektově orientovaném návrhářství a výpočtu nákladů a pomáháme našim zákazníkům stát se úspěšnějšími plánovači cen. Mohou tak zvýšit svou produktivitu a zlepšit komunikaci s klienty. Pracují s omezeným rizikem a na svých projektech více vydělají," řiká Clive Flynn, mezinárodní obchodní ředitel v Nemetschek AG.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit