Amper 2019
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Karat

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Soutěž na podporu zájmu o 3D CAD

Čtvrtek, 16 Srpen 2007 14:39
3Dchallenge733.jpgSpolečnost SolidWorks Corporation vyzývá mladé konstruktéry z Evropy k účasti v nové soutěži 3D Challenge. Studenti z více než 10.000 vzdělávacích institucí z Evropy (kromě Itálie), Alžíru, Maroka a Tunisu mohou od září 2007 do ledna 2008 soutěžit v navrhování virtuálních sportovních vozů v softwaru SolidWorks. Pořadatel nabízí řadu cen, jednou z hlavních cen je automobil Burton v hodnotě 15000 Euro. Kromě toho získají všichni soutěžící licenci softwaru SolidWorks Student Design Kit 3D CAD. Vítězné návrhy budou vybrány pomocí online hlasování, expertů automobilového průmyslu, pracovníků vzdělávacích médií a návštěvníků webové stránky soutěže 3D Challenge. Prostřednictvím soutěže se společnost SolidWorks snaží stimulovat tvořivost a představivost studentů a motivovat vzdělávací instituce k zavádění 3D CAD projektů.
Soutěž 3D Challenge bude posuzována ve dvou různých kategoriích: studenti středních škol a studenti vysokých škol. Studenti se mohou zaregistrovat na oficiálních stránkách soutěže. Po zaregistrování si mohou z těchto webových stránek stáhnout SolidWorks Student Design Kit a zadarmo jej používat po dobu trvání soutěže. Celá karoserie automobilu musí být navržena ve 3D. Modely motoru, pohonu a podvozku je možné stáhnout jako hotová data systému SolidWorks. Proces posuzování virtuálních sportovních vozů se bude odehrávat online. To znamená, že i návštěvníci webových stránek budou vedle odborné poroty hodnotit návrhy a budou ovlivňovat výsledky soutěže. Všechny modely sportovních vozů musí být načteny na webovou stránku a musí být uvolněny pro posuzování. Hlasování se bude odehrávat průběžně a aby mohli účastníci získat měsíční ceny, musí své návrhy publikovat co nejdříve. Soutěžící mohou své modely srovnávat s ostatními, podle potřeby své modely vylepšovat a sbírat body, díky nimž se budou blížit k získání první ceny.
Veškeré informace o soutěži (pravidla, ceny, členové poroty a registrace) jsou dostupné na stránkách www.3Dchallenge.net v anglickém, francouzském a německém jazyce. Partnery soutěže 3D Challenge jsou společnosti Burton Car Company, NextEngine, HP, 3Dconnexion a technologická platforma I.D.Pro s gymnázii Aragon v Givors, Ecole des Beaux Arts v Saint Etienne a INSA v Lyonu.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit