Altair - konference
Google překladač: English Deutsch
Infor

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

FreeDesign uvádí FreeDimension 1.2

Čtvrtek, 23 Srpen 2007 17:17
freedesign734.jpgSpolečnost FreeDesign Inc. oznámila vydání produktu FreeDimension 1.2, druhé aktualizace od debutu v listopadu 2006. Spolu s novou verzí společnost také uvedla dva přídavné moduly, které nabízejí uživatelům FreeDimension velké množství profesionálních designových nástrojů. Průlomová technologie FreeDimensionu poskytne návrhářům nebývalou svobodu v intuitivní stylizaci 3D modelů tím, že nejsou zatíženi potřebou komplexních nástrojů pro tvobu zakřivených ploch. S pozoruhodně snadným uživatelským rozhraním tato technologie urychlí nejtěžší úlohy s 3D modely - lisování s přirozeně vypadajícími organickými tvary, ergonomickými povrchy, a bohatými trojrozměrnými texturami.
Verze 1.2, stejně jako verze předchozí, je kompatibilní s SketchUp importem a exportem a má výstup dat do běžně používaných .OBJ, .POV a .STL formátů. Kromě přepracované obecné funkčnosti softwaru, obsahuje FreeDimension1.2 také nově přidané volby odpovídající specifickým potřebám uživatelů.
Jeden z přídavných modulů zajišťuje export IGES/NURBS, který umožňuje, aby FreeDimensionem generované modely mohly být předány jakémukoliv CAD systému s možností přijímat IGES vstupy nebo NURBS povrchy.
Zaváděcí cena pro FreeDimension1.2 je 495 USD a každý nový modul za 295 USD při stahování z webu společnosti. Balíček FreeDimension1.2 s oběma moduly bude po omezený čas dostupný za speciální cenu 795 USD a zahrnuje bezplatnou aktualizaci na FreeDimension 2.0, který bude k dispozici příští rok.
Všechny FreeDimension produkty jsou dostupné ke stažení na webu www.freedesign-inc.com.