Sophos - promo akce na zabezpečení koncových bodů
Minerva
Google překladač: English Deutsch
Bim.Point

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nová verze Solid Edge putuje k zákazníkům

Pondělí, 03 Září 2007 18:38
solidedge735.jpg UGS PLM Software, divize společnosti Siemens Automation and Drives (A&D), oznámil že v současnosti je celosvětově distribuována všem uživatelům dvacátá verze oblíbeného systému Solid Edge, a to celkem v 9 jazykových verzích. UGS Solid Edge V20 je nejnovější hybridní 2D/3D CAD systém na trhu řešení zaměřených zejména na konstrukci v kategorii středních CAD systémů a je komponentou produktové řady UGS Velocity Series.
"Solid Edge V20 přináší zásadní vylepšení v oblasti produktivity konstrukčních prací prostřednictvím mnoha jedinečných funkcí," říká Dan Staples, Solid Edge portfolio manager. "Například technologie "Hledání řešení" ve 2D posouvá hranice funkčností CAD systémů, zatímco funkce pro definování Zón v sestavách je použita poprvé v kategorii středního CAD systému. Tím se otevírá mnoho nových možností pro optimalizaci v oblasti návrhu rozmístění zařízení továren a dílen. Pokračujeme také ve zlepšování sdílení dat a komunikace prostřednictvím úzké integrace se cPDM řešením Teamcenter Express," dodává.
Pokud se o produktu chcete dozvědět více, jste zváni na Seminář k uvedeni UGS Solid Edge V20, který se koná 1. října 2007 v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Registrace ZDE.