Sophos - promo akce na zabezpečení koncových bodů
Minerva
Google překladač: English Deutsch
Sophos - promo akce na zabezpečení koncových bodů
Bim.Point

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Dvě velkoformátové novinky Canon pro CAD a GIS

Čtvrtek, 04 Říjen 2007 13:25
Canon_iPF610_medium_740.gifCanon uvedl na trh dvojici vysoce výkonných tiskáren pro CAD, GIS a kancelářský velkoformátový tisk. Tiskárna imagePROGRAF iPF610 je určena k tisku technických výkresů i reklamních plakátů do velikosti A1 (24"). Plnobarevný výstup v návrhovém režimu s rozlišením 1200 dpi na běžném papíře dokáže stroj vyprodukovat jen za 33 sekund. imagePROGRAF iPF710 využijí uživatelé pro tisk o řád rozměrnějších aplikací, a to s rychlostí až 56 sekund na výstup v maximálním formátu A0 (36"). Pět barevných inkoustů dokáže zajistit zářivé barvy s jemnými přechody a kontrastní tisk textu.
Obě zařízení využívají tiskový jazyk GARO a jsou kompatibilní s jazyky HP-GL/2 a HP-RTL. Nechybí ani podpora HDI pro zajištění kompatibility se všemi rozšířenými aplikacemi v oblasti GIS a CAD.
Canon_iPF710_medium_740.gif Tiskárny imagePROGRAF iPF710 a iPF610 navazují na dlouholetý vývoj tiskových technologií Canon. Používají přesnou technologii tiskových hlav Canon FINE s více než 15 000 tiskovými tryskami, které vytvářejí kapky inkoustu o velikosti 4 pl. Mikroskopická velikost kapek zajišťuje produkci přesných a ostrých tisků v minimálním rozlišení 1200 dpi. Tenké linie a malé znaky mohou uživatelé reprodukovat bez zkreslení od síly čáry 0,04mm s odchylkou do 0,1 procenta.
Nové velkoformátové tiskárny jsou osazeny vysoce výkonným procesorem Canon L-COA, který zajišťuje rychlé a přesné zpracování obrazu. Využívají reaktivní systém pěti barevných inkoustů, který zabraňuje rozpíjení barev a udržuje trvalou konzistenci výstupu i na běžném nepotahovaném papíru. Další výhodou nových zařízení je snížená hladina hluku a snadné ovládaní prostřednictvím velkého LCD panelu.
Canon imagePROGRAF iPF710 a iPF610 nahrazují modely imagePROGRAF iPF700 a iPF600.