POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

V Praze zahájena 16. konference GIS ESRI a Leica Geosystems

Středa, 07 Listopad 2007 12:21
ESRIArcdata745.jpgV Kongresovém centru Praha byla dnes ráno zahájena 16. konference GIS ESRI a Leica Geosystems v ČR. Na dvoudenní akci, která svým rozsahem patří k největším GIS konferencím v republice, dorazilo i několik významných zahraničních a tuzemských hostů. Vystoupí mj. Dean Angelides, Chrystelle Ourzik (ESRI, Inc.), Scott Higgins (Telvent Miner & Miner), Jörg Schaller (ESRI Geoinformatik GmbH), Iryna Wetzel, Dirk Voets (Leica Geosystems Geospatial Imaging), z tuzemských hostů jmenujme např. Radima Tolasze (ČHMÚ) a Michaela Víta (Ministerstvo zdravotnictví).
Na programu budou přednášky uživatelů na různá témata, odborné workshopy a další. Proběhne soutěž o nejlepší poster a po celou dobu konference budou návštěvníkům k dispozici zástupci čtrnácti firem z oboru GIS, které se na konferenci prezentují stánkem nebo firemním workshopem. Konferenci pořádá ARCDATA PRAHA, výhradní distributor firem ESRI a Leica Geosystems v ČR; sponzorují ji AV MEDIA a Hewlett-Packard.

Его длинные "Технология производства продукции растениеводства"ногти показались из длинных рукавов золотистого кимоно и потянулись "Технология производства продукции растениеводства в Агрокомплексе 'Дубна Плюс'"к черной пластиковой штуковине "Технология производства продукции яровых культур"на столике в гостиничном номере, той самой "Технология производства свинины в условиях товарного неспециализированного хозяйства"штуковине с кнопками.

Насколько можно судить, сэр, блокнота здесь нет.

Усталые водители "


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit