Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

HP má připraveny dvě nové pracovní stanice

Úterý, 13 Listopad 2007 18:04
HP oznámilo, že v polovině prosince uvede na český trh dvě pracovní stanice, HP xw6600 a xw8600 Workstation. HP xw6600 Workstation je dvouprocesorová pracovní stanice určená do prostředí s omezeným prostorem, ale s požadavky na nadstandardní výkon. Poskytuje zajímavou kombinaci vysokého výkonu podpořeného až dvěma čtyřjádrovými procesory a designu. Stanice má velmi dobrý potenciál pro budoucí hardwarové rozšiřování, včetně dvou grafických karet do plně zapojených slotů PCI Express 16.0 2.0. Mezi další zajímavé parametry patří důraz na environmentální politiku formou propracované snížené spotřeby energie a tím i nižšího tepelného vyzařování, zajištěného kromě jiného dražšími napájecími zdroji 80Plus již ve standardní výbavě.
HP xw8600 Workstation poskytuje extrémní výkon, spolehlivost a všestrannost umožňující vykonávat i ty nejkomplikovanější operace. Nejnáročnější digitální tvorbu i multimediální produkci zvládne stroj díky nejnovějším procesorům Intel Dual-Core a Quad-Core a jeho největší rozšiřitelnost a rozsah možností z něj činí lídra mezi členy rodiny HP Workstation. Maximální paměť může být až 32 GB a data lze interně ukládat až na šest rychlých SAS SCSI disků (15 000 rpm).
HP xw8600 je určen pro rychlou a tichou práci, vhodně tak zapadne do pracovního prostředí, a to i proto, že si zákazník může vybrat mezi operačními systémy MS Windows a Linux.
Obě stanice budou v České republice poprvé k dispozici v období mezi 10. a 15. prosincem, jejich prodej začne naplno od ledna 2008.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit