Sophos - promo akce na zabezpečení koncových bodů
Minerva
Google překladač: English Deutsch
Sophos - promo akce na zabezpečení koncových bodů
Bim.Point

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Další navigace se značkou DREIM

Čtvrtek, 22 Listopad 2007 10:28
DG200BT747.jpgSpolečnost DREIM CZ, distributor GPS navigací DREIM GO a produktů z oblasti GSM, uvádí na trh novou řadu přenosných navigací. DG200BT je navigační zařízení s velkým 4.3" dotykovým LCD displejem a s aplikacemi Bluetooth Handsfree, MP3 přehrávačem, videopřehrávačem, fotoprohlížečem a prohlížečem textových souborů. Verze DG220GC je dodávána s bezdrátovou kamerou, přenášející do navigace obraz situace při couvání k usnadnění manévrování. Kamera se aktivuje a napájí při zařazení zpětné rychlosti a přenos situace za vozem do navigace je téměř bez prodlevy. Díky tomu konkuruje klasickým systémům zabudovaným ve vozech. DG200BT a DG220GC používají nejaktuálnější a nejpodrobnější mapy 42 států Evropy na podkladu IGo 2006 Plus a nabízí 25jazyčné menu včetně CZ, SK, H a PL. Dotykový displej s rozlišením 480 x 272 a škálou 65K barev umožňuje jednoduché a rychlé ovládání.
Navigace jsou řízeny procesorem Samsung 2440 @ 400MHz a osazeny GPS chipsetem SiRF III s 20 kanály, který se vyznačuje vysokou citlivostí a vynikajícím příjmem. To ocení uživatelé zejména v těžko přístupných oblastech či hustě zastavěných částech měst. Navigační systémy s podporou rozhraní USB v1.1 (Mini USB) budou vybaveny zabudovanými GPS anténami a operačním systémem Microsoft Windows CE .Net Core version 5.0.
Stejně jako u předchozích modelů navigací DG 100 nechybí široký seznam POI bodů (Point Of Interest), přepínání mezi interaktivním 2D a 3D zobrazením map a funkce automatického přepínání denního a nočního módu, která zajistí pohodlnější noční cestování. Mezi užitečnou funkci lze zařadit možnost záznamu projeté trasy a doplňování vlastních bodů POI.