Alvao
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Zkraťte produkční dobu o 30 %

Úterý, 08 Leden 2008 17:00
Craftsmen802.jpg Společnost Autodesk ocenila společnost Craftsmen Industries, výrobce zakázkových mobilních nosičů pro propagační a další marketingové účely, titulem „Inventor of the Month“ za měsíc prosinec 2007. Ocenění získala společnost Craftsmen za využití digitálního prototypování coby inovativního způsobu vizualizace, simulace a analýzy trojrozměrného návrhu ještě v předvýrobní etapě. Namísto konstrukce, modifikace a následné přestavby fyzických prototypů využívá Craftsmen pro dosažení požadovaných výsledků digitálního prototypování, jako moderního způsobu vizualizace, simulace a analýzy trojrozměrného návrhu ještě před zahájením samotné výroby. Specializované nástroje „Sheet Metal Design“ v rámci aplikace Autodesk Inventor umožňují jednoduše navrhnout metalické součásti karosérie, definovat a optimalizovat konstrukční parametry nosiče na úrovni digitálního prototypu.
Především je možno rychle a snadno provádět změny v konstrukčních návrzích a posléze názorně a efektivně interpretovat tyto návrhy výrobnímu oddělení. Díky tomu jsou zaměstnanci společnosti schopni posoudit veškeré kvality konstrukce a předcházet tak riziku nákladných změn, ke kterým by došlo v případě předání nedokonalého návrhu do výroby.
Užitím Inventoru k vytváření digitálních namísto fyzických prototypů zkrátil Craftsmen svou průměrnou produkční dobu o 30 %, což firmě umožňuje úspěšně plnit své zakázky ve stanovených termínech, a také přibrat více zakázek najednou.
Prostřednictvím programu „Inventor of the Month“ oceňuje Autodesk ty nejzajímavější návrhy a technické inovace vytvářené komunitou zákazníků řešení Autodesk Inventor, které je klíčovým řešením pro digitální prototypování.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit