SolidWorks
Google překladač: English Deutsch

A2+ pro profesionální grafiky

Čtvrtek, 17 Březen 2005 10:26
HP designJet 90a.JPGSpolečnost HP uvádí na český trh novou velkoformátovou tiskárnu, která je určena speciálně pro grafický trh. Patří do kategorie grafických tiskáren a doplňuje tak řadu formátů A3+ - A2 - A1 – A0+. Tiskárna HP Designjet 90 produkuje stabilní výsledky ve špičkové kvalitě pro profesionální fotografy, grafické návrháře a pre-press studia. Je ideální pro profesionály s potřebou velkoformátového tisku a pokročilých barevných technologií pro tvorbu obrazů ve fotografické kvalitě s vysokou odolností vůči blednutí.

Nový přírůstek grafického portfolia HP umožňuje uživatelům tisk formátu A3+ při rychlosti až 4 minuty na stránku pro lesklá média. 

HP Designjet 90 disponuje barevnou technologií a vynikajícím výkonem, který osloví především profesionální fotografy a všechny, kteří dávají přednost tisku svých prací vlastními silami. HP Designjet 90 využívá kombinace šesti samostatných inkoustových tiskových kazet HP č. 85 a HP č. 84 pro zajištění výjimečné fotografické kvality tisku a bohatých, přesných barev při rozlišení až 2400 dpi s velikostí kapiček 4 pl a minimální zrnitostí. Tiskárna je vybavena automatickou barevnou kalibrací.

Řada HP Designjet 90 je tvořena následujícími modely:

  • Tiskárna HP Designjet 90 s orientační koncovou cenou 31.000 Kč (bez DPH)
  • Tiskárna HP Designjet 90r s orientační koncovou cenou 34.000 Kč (bez DPH) obsahuje navíc podavač z role 18"
  • Tiskárna HP Designjet 90gp s orientační koncovou cenou 37.000 Kč, která obsahuje navíc podavač z role 18" a je vybavena kalibrační sondou Gretag-Macbeth Eye One Display včetně softwaru pro profilování a kalibraci displeje.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit