Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Geotronic

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

ViewSonic s novými LED displeji o krok dále v barevném podání

Pondělí, 11 Únor 2008 14:19
ViewSonic oznámil rozšíření svého portfolia o 22" širokoúhlý VLED221wm stolní monitor. Díky LED technologii použité v podsvícení panelu osloví grafické experty a jiné náročné uživatele zejména reprodukcí barev a jejich precizností. Společně s vysoce kvalitní reprodukcí barev se VLED221wm hlásí k ochraně životního prostředí vyjmutím škodlivé rtuti používané v tradičních displejích.
Zmíněnou velmi kvalitní barevnou reprodukci nabízí monitor díky technologii OptiColor pro zobrazení 118% barevného gamutu založeného na NTSC standardu (většina CRT a LCD monitorů na současném trhu dokáže zobrazit 70 až 80 % NTSC barevné škály).
To dovoluje grafickým designérům sladit barvy se všemi zařízeními a dává možnost editorům a fotografům pracovat s větším spektrem barev. VLED221wm je vhodný pro high-end aplikace, jako jsou CAD/CAM, DTP a zpracování videa s nadprůměrnými nároky na zobrazení barev.
Stylový, leskle černý displej má nativní rozlišení 1680×1050 bodů podpořené 5ms dobou odezvy a dynamickým kontrastním poměrem až 12 000:1. Monitor je vybaven duálními analogovými a digitálními vstupy a integrovaným audio stereo systémem pro propojení s profesionálními systémy.
Vyznačuje se nízkou spotřebou elektřiny 38 W. VLED221wm je model certifikovaný pro Windows Vista, jeho koncová cena činí 14 400 Kč (bez DPH).

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit